zack snyder

Zack Snyder miał zamiar uśmiercić jednego z bohaterów

Pierwsza część "Ligi Sprawiedliwości" okazała się finansową i artystyczną klapą. W dodatku w trakcie realizacji filmu doszło do zmiany na stanowisku reżysera i z tego powodu nie dane nam było poznać wersji filmu, jaka wyszłaby spod rąk Zacka Snydera. Kontynuacja, nawet jeśli kiedykolwiek powstanie, z pewnością będzie się znacząco różniła od tego, co miało się pojawić w pierwotnej wersji sequela. Obecnie wiemy, że jednym z wątków miała być śmierć... Batmana.

Zack Snyder zwolniony ze swojej posady w DC Films!

Zack Snyder rozstał się na dobre ze swoją posadą producenta wykonawczego w szykowanych właśnie filmach spod szyldu DC Comics. Reżyser już w zeszłym roku z powodu tragedii rodzinnej, odsunął się od dalszych prac nad Ligą Sprawiedliwości. Jak się jednak okazuje, współpraca została zerwana wcześniej i nastąpiło to z inicjatywy tej drugiej strony.

Joss Whedon przejmie stery w kreowaniu superbohaterskiego uniwersum dla DC?

Joss Whedon był niegdyś bardzo ważną postacią w Marvel Cinematic Uniwerse. Sukces pierwszej części Avengers sprawił, że otrzymał możliwość wpływania na całokształt superbohaterskiego uniwersum, a także zajęcia się kolejnymi Avengersami.

Batmobil w pełnej krasie!


Ostatnio był tak zwany bubel, bo Batmobila na zdjęciu praktycznie nie było widać. Ale już dziś Zack Snyder, reżyser Batman v Superman: Dawn of Justice, pokazał światu, w czym będzie poruszał się Batman. I ech, co to za maszyna... Czy tylko my tęsknimy za tym eleganckim pojazdem z filmów Tima Burtona?

Pod wcięciem!

A film w kinach pojawi się 24 marca 2016 roku.