zapowiedzi

"World of Warcraft: Fale ciemności" w ramach serii Blizzard Legends już wkrótce w księgarniach!

Wyjątkowa opowieść o magii, wojnie i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment.

Orgrim Zgładziciel pokonał niegodziwego Czarnorękiego i natychmiast przejął po nim władzę nad Hordą orków. Teraz niestrudzenie dąży do podbicia całego Azeroth – pragnie, by jego lud znów miał dom.

Już jest! Nowa okładka powieści Krzysztofa Piskorskiego!

Na stronie krakowskiego Wydawnictwa Literackiego pojawiła się ilustracja do nowej powieści jednego z naszych ulubionych pisarzy Krzysztofa Piskorskiego! Autorem okładki jest Tomasz Maroński. Sama powieść nosi intrygujący tytuł Czterdzieści i cztery i ukaże się prawdopodobnie pod koniec września tego roku. Krótko o fabule powieści:

Marzec z wydawnictwem Papierowy Księżyc

W tym miesiącu Papierowy Księżyc nas trochę porozpieszcza.

Marzec otwieramy gorącą premierą, na punkcie której oszalały kobiety na całym świecie, stawiając książkę wyżej niż najpopularniejsze dzieła modnej ostatnio literatury erotycznej. „Real” autorstwa Katy Evans to mocno działająca na wyobraźnię historia upadłego boksera, który zdobywa niebywałą popularność w nielegalnych walkach w podziemiu. Jego serce podbija była sportsmenka, młoda kobieta o niezwykle twardym charakterze. Ich relacja pełna jest pasji i pożądania, ale także dramatu.

Zagraniczne zapowiedzi - nowości książkowe marca

W tym roku Wielkanoc wypada w marcu, a to oznacza kilka wolnych dni, które można spędzić na czytaniu książek. Nie wiecie, po jakie powieści sięgnąć? Jeżeli chodzi o zagraniczne zapowiedzi, marzec obrodzi w ciekawe propozycje. Zapraszamy do zapoznania się z książkowymi zapowiedziami marca.

Strony