zdjęcia

  Nowe zdjęcia z siódmego odcinka Gry o tron!


  Dzięki HBO, w sieci ukazały się nowe zdjęcia zwiastujące to, czego możemy oczekiwać po ostatnim odcinku siódmego sezonu "Gry o tron". Niektórych z Was może zdziwić brak na nich pewnej ważnej postaci. Czy jest to przypadek, a może celowe działanie stacji, która chce nam w ten sposób dać do zrozumienia, że pewne rzeczy się skomplikują? Przekonamy się już za kilka dni.

  "Ostatni Jedi" na nowych zdjęciach!

  W sieci, za sprawą magazynu Vanity Fair, ukazały się nowe zdjęcia z "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi", których autorką jest Annie Leibovitz. Możemy na nich dostrzec dobrze znanych nam bohaterów, jak i kilka nowych postaci, w tym owianego tajemnicą przeciwnika, w którego wciela się Benicia Del Toro. Materiały znajdziecie poniżej.

  Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu Gotham

  Jak zapewne wiecie, serial Gotham dostał zielone światło i powstaje drugi sezon. Tak, niektórzy mogli odczuć pewien dyskomfort, jak to - FOX kontynuuje jakąś produkcję? Trochę czasu zajęło przyswojenie tej szokującej wiadomości.

  Dziś mamy dla Was kilka zdjęć z planu serialu. Miłego oglądania!

  Ryan Reynolds w nowym zdjęciu z planu Deadpoola


  Ten film zapowiada się wyśmienicie! Zdjęcie w rozwinięciu newsa.

  Ryan Reynolds już w Głosach pokazał, że potrafi zagrać mało stabilną osobę z psychopatycznymi tendencjami, która jednak wzbudza sympatię widza. Teraz czas na dodanie czarnego jak smoła humoru, galonów krwi i akrobatycznych wyczynów, zburzania "czwartej ściany" i mamy Deadpoola. Do tego na swoim profilu na Twitterze cały czas pokazuje, że rozumie tę postać.

  Czy już jest 2016?

  Strony