Tekken 7: Pani premier spuszcza łomot na nowym materiale wideo!

Outpost 2
Lidia Sobieska

Lidia Sobieska z pewnością dała się poznać jako niezwykle wojownicza polityczka! Oczywiście nie mówimy w tym wypadku o naszym sejmie, a o siódmej odsłonie Tekkena, w której to reprezentantka naszego kraju pokaże, że Polacy specjalizują się nie tylko w rzucaniu kamieniami w dinozaury!

Pierwsze doniesienia na temat nowej postaci w siódmej części Tekkena spotkały się z dość mieszanymi uczuciami. Wielu graczy sądziło, że wypuszczony przez Capcom trailer jest po prostu zwykłym żartem, który miał się pojawić w Prima Aprilis, jednak z jakiegoś powodu zadebiutował wcześniej. Szybko jednak okazało się, że polska polityka faktycznie wzbudza tak wielkie emocje, że nawet zagraniczne studia chcą do niej nawiązać. W ten oto sposób Lidia Sobieska - bo tak w wirtualnym świecie nazywa się premierka naszego kraju - zyskała sławę jako pierwsza reprezentantka Polski, która będzie miała okazję zmierzyć się z ikonicznymi wojownikami znanymi z Tekkena!

Poniżej możecie zapoznać się z trailerem na którym pokazano styl walki naszej dzielnej polityczki, a także to, jak radzi sobie w starciu z przeciwnikami.