Angel.A - wywiad z Adamem NowakiemNienawidzimy, by pokochaćTakich filmów nam trzeba!Wywiad z Peterem V. BrettemPeter Quill a "Avengers. Wojna bez granic"

  Ostatnio dodane artykuły

  Mimo że oferta produkowanych w PRL-u gadżetów Star Wars nie dorównywała bogactwem tej, z jaką mieli do czynienia miłośnicy filmu zza żelaznej kurtyny, nie była bynajmniej na tyle skromna aby fanowskie
  Krzysztof T. Dąbrowski to zapracowany człowiek – tworzy powieści i krótkie formy, straszy i rozbawia, flirtuje z komiksem i filmem… A przede wszystkim wie, jak spełniać swoje marzenia.
  Informacje o istnieniu filmu Star Wars pojawiały się w polskiej prasie już dwa lata przed krajową premierą, w roku 1977, więc pierwszymi przedmiotami, jakie mogły przybrać charakter kolekcjonerskiego
  Za tobą bardzo intensywny tydzień, byłeś w Poznaniu na Pyrkonie, teraz jesteś w Warszawie. Czy trudno było pogodzić te wydarzenia? Nie jesteś przemęczony? – To trudne.
  Reakcja krytyki po premierze filmu była powściągliwa, ale nie wroga.
  Od premiery trzeciej części "Avengersów" minęły niecałe dwa tygodnie, ale jak zawsze po premierze filmów z MCU - w internecie wrze.