Charlie Cox o plotkach na temat jego udziału w nowym Spider-Manie

Spider-Man: No way home to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z jednej strony przyjdzie nam poznać ciąg dalszy historii, która rozpoczęła się niespodziewanym cliffhangerem w części poprzedniej, z drugiej natomiast powrócą złoczyńcy, których mieliśmy okazję poznać w innych wersjach filmów o Człowieku Pająku. Jakby tego było mało, w filmie ważną rolę odegra Doktor Strange, a motyw multiwersum może konkretnie namieszać nie tylko w przyszłości Petera Parkera, ale w całym MCU. 

Pierwszy trailer "Spider-Man: No way home" zadebiutował w sieci!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Zapowiedź wyraźnie daje nam do zrozumienia, że Peter Parker nie będzie miał lekko w życiu. Po tym, jak ujawniono jego sekret całemu światu, stara się zrobić wszystko aby tylko odkręcić tę sytuację. 

 

Trailer nowego Spider-Mana wyciekł do sieci?!

"Spider-Man: Bez drogi do domu" to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. W końcu nie tylko poznamy konsekwencje wydarzeń z końcówki części drugiej, gdzie cała prawda na temat tożsamości naszego bohatera została ujawniona przed światem, ale też spotkamy postaci, które wystąpiły w innych filmach, niewliczanych do MCU. Mowa oczywiście o Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2" i Doktorze Oktopusie z trylogii Sama Raimiego. Mówi się także głośno o możliwym pojawieniu się Pajączków z tamtych widowisk, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Zwiastun nowego Spider-Mana zadebiutuje w przyszłym tygodniu, lecz nie zobaczymy go w sieci?

W dalszym ciągu czekamy na oficjalną zapowiedź pierwszego zwiastuna Spider-Man: No Way Home. Nic zatem dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej plotek na jego temat. Najnowsza z nich każe nam sądzić, że pierwszy trailer zostanie zaprezentowany uczestnikom CinemaConu, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Niestety, podobnie jak miało to miejsce z kilkoma innymi filmami Marvela, będzie to prezentacja przygotowana jedynie na tamto wydarzenie i nie ma planu by ustostępnić ją w sieci.

Spider-Man: Bez drogi do domu w trakcie dokrętek. Postać z trylogii Sama Raimiego zauważona na planie?

W studiu Sunset Gower w Los Angeles trwają właśnie dokrętki do trzeciej części Spider-Mana. Spostrzegawczy fani dostrzegli, że w tym samym czasie w okolicy pojawiła się Kirsten Dunst, w która w trylogii Sama Raimiego wcielała się w postać Mary Jane Watson. Oczywiście nie jest to dowód na to, że aktorka na pewno wystąpi w nowej odsłonie Spider-Mana, jednak jej obecność mogłaby potwierdzać pojawiające się od dłuższego czasu plotki na temat jej powrotu.