Marvel's Spider-Man 2 zapowiedziane! Pierwszy zwiastun zdradza informacje na temat tego, czego możemy się spodziewać.

Marvel's Spider-Man 2 to tytuł, który ma zadebiutować w 2023 roku prawdopodobnie wyłącznie na konsoli Playstation 5. O tym, że twórcy części pierwszej nie spoczną na laurach i będą kontynuować niezwykle ciepło przyjętą serię wiadomo było od dawna. Teraz, na imprezie PlayStation Showcase 2021 zapowiedziano oficjalnie tytuł, a także pokazano nam pierwszy trailer. Możemy się z niego dowiedzieć, że tym razem przyjdzie nam pokierować dwiema wersjami Spider-Mana, czyli tym w którego wciela się Peter Parker i tym, pod którego maską skrywa się Miles Morales. 

Zakończyły się dokrętki do drugiej części Doktora Strange'a

Zdjęcia do filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness oficjalnie zakończyły się w kwietniu, ale wygląda na to, że część ekipy pracowała jeszcze na planie przy dokrętkach. Informacja o ich zakończeniu pojawiła się w mediach społecznościowych.

Pracująca przy filmie stylistka fryzur Tricia Sawyer udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie zza kulis z charakteryzatorni, z podpisem "We’re not so Strange anymore! That’s a wrap.", co można odebrać jako wyraźny znak, że prace na planie dobiegły już końca. 

Charlie Cox o plotkach na temat jego udziału w nowym Spider-Manie

Spider-Man: No way home to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z jednej strony przyjdzie nam poznać ciąg dalszy historii, która rozpoczęła się niespodziewanym cliffhangerem w części poprzedniej, z drugiej natomiast powrócą złoczyńcy, których mieliśmy okazję poznać w innych wersjach filmów o Człowieku Pająku. Jakby tego było mało, w filmie ważną rolę odegra Doktor Strange, a motyw multiwersum może konkretnie namieszać nie tylko w przyszłości Petera Parkera, ale w całym MCU. 

Venom: Let There Be Carnage jednak nie zaliczy opóźnienia?

Zbliżająca się jesień miała być czasem kilku głośnych premier kinowych związanych ze światem superbohaterów. Niestety coraz głośniej mówiło się o tym, że w sytuacji wzrostu zachorowań związanych z czwartą falą pandemii, studia filmowe zdecydują się przenieść swoje premiery na rok przyszły. Jedną z ofiar takiego działania miała stać się druga część Venoma. Wygląda jednak na to, że do kolejnego opóźnienia nie dojdzie. 

Pierwszy trailer "Spider-Man: No way home" zadebiutował w sieci!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Zapowiedź wyraźnie daje nam do zrozumienia, że Peter Parker nie będzie miał lekko w życiu. Po tym, jak ujawniono jego sekret całemu światu, stara się zrobić wszystko aby tylko odkręcić tę sytuację. 

 

Drugi sezon "What If...?" pokaże nam alternatywne historie dziejące się po "Avengers: Endgame"?

"What If...?" to pierwszy animowany serial Marvela, który wchodzi w skład MCU. Produkcja prezentuje nam alternatywne wersje rzeczywistości, w których znani nam dobrze bohaterowie odnajdują się w zupełnie innych rolach. Do tej pory mieliśmy okazję przekonać się, co by było, gdyby eksperymentowi z serum superżołnierza poddała się Peggy Carter, a także jak T'Challa sprawdziłby się w roli Star-Lorda. Były to zatem historie dotykające tematyki poruszanej w pierwszych dwóch fazach Marvel Cinematic Universe.

Trailer nowego Spider-Mana wyciekł do sieci?!

"Spider-Man: Bez drogi do domu" to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. W końcu nie tylko poznamy konsekwencje wydarzeń z końcówki części drugiej, gdzie cała prawda na temat tożsamości naszego bohatera została ujawniona przed światem, ale też spotkamy postaci, które wystąpiły w innych filmach, niewliczanych do MCU. Mowa oczywiście o Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2" i Doktorze Oktopusie z trylogii Sama Raimiego. Mówi się także głośno o możliwym pojawieniu się Pajączków z tamtych widowisk, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Kiedy nowy trailer Eternals? Poznaliśmy potencjalną datę!

Widowisko przedstawiające nam Przedwiecznych w dalszym ciągu owiane jest tajemnicą. Fani wyczekują z utęsknieniem kolejnych materiałów promocyjnych, a Marvel nie jest zbyt skory aby ruszyć z konkretną promocją. Być może jednak już jutro przyjdzie nam zapoznać się z nowym trailerem, który ma nam zaoferować 40 sekund do tej pory niepublikowanego materiału. Tak przynajmniej twierdzi Daniel Richtman, którego informacje w kwestii trailerów najczęściej się sprawdzają. 

Zwiastun nowego Spider-Mana zadebiutuje w przyszłym tygodniu, lecz nie zobaczymy go w sieci?

W dalszym ciągu czekamy na oficjalną zapowiedź pierwszego zwiastuna Spider-Man: No Way Home. Nic zatem dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej plotek na jego temat. Najnowsza z nich każe nam sądzić, że pierwszy trailer zostanie zaprezentowany uczestnikom CinemaConu, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Niestety, podobnie jak miało to miejsce z kilkoma innymi filmami Marvela, będzie to prezentacja przygotowana jedynie na tamto wydarzenie i nie ma planu by ustostępnić ją w sieci.