Zakończyły się dokrętki do drugiej części Doktora Strange'a

Zdjęcia do filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness oficjalnie zakończyły się w kwietniu, ale wygląda na to, że część ekipy pracowała jeszcze na planie przy dokrętkach. Informacja o ich zakończeniu pojawiła się w mediach społecznościowych.

Pracująca przy filmie stylistka fryzur Tricia Sawyer udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie zza kulis z charakteryzatorni, z podpisem "We’re not so Strange anymore! That’s a wrap.", co można odebrać jako wyraźny znak, że prace na planie dobiegły już końca. 

Charlie Cox o plotkach na temat jego udziału w nowym Spider-Manie

Spider-Man: No way home to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z jednej strony przyjdzie nam poznać ciąg dalszy historii, która rozpoczęła się niespodziewanym cliffhangerem w części poprzedniej, z drugiej natomiast powrócą złoczyńcy, których mieliśmy okazję poznać w innych wersjach filmów o Człowieku Pająku. Jakby tego było mało, w filmie ważną rolę odegra Doktor Strange, a motyw multiwersum może konkretnie namieszać nie tylko w przyszłości Petera Parkera, ale w całym MCU. 

Pierwszy trailer "Spider-Man: No way home" zadebiutował w sieci!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Zapowiedź wyraźnie daje nam do zrozumienia, że Peter Parker nie będzie miał lekko w życiu. Po tym, jak ujawniono jego sekret całemu światu, stara się zrobić wszystko aby tylko odkręcić tę sytuację. 

 

Drugi sezon "What If...?" pokaże nam alternatywne historie dziejące się po "Avengers: Endgame"?

"What If...?" to pierwszy animowany serial Marvela, który wchodzi w skład MCU. Produkcja prezentuje nam alternatywne wersje rzeczywistości, w których znani nam dobrze bohaterowie odnajdują się w zupełnie innych rolach. Do tej pory mieliśmy okazję przekonać się, co by było, gdyby eksperymentowi z serum superżołnierza poddała się Peggy Carter, a także jak T'Challa sprawdziłby się w roli Star-Lorda. Były to zatem historie dotykające tematyki poruszanej w pierwszych dwóch fazach Marvel Cinematic Universe.

Trailer nowego Spider-Mana wyciekł do sieci?!

"Spider-Man: Bez drogi do domu" to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. W końcu nie tylko poznamy konsekwencje wydarzeń z końcówki części drugiej, gdzie cała prawda na temat tożsamości naszego bohatera została ujawniona przed światem, ale też spotkamy postaci, które wystąpiły w innych filmach, niewliczanych do MCU. Mowa oczywiście o Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2" i Doktorze Oktopusie z trylogii Sama Raimiego. Mówi się także głośno o możliwym pojawieniu się Pajączków z tamtych widowisk, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Kiedy nowy trailer Eternals? Poznaliśmy potencjalną datę!

Widowisko przedstawiające nam Przedwiecznych w dalszym ciągu owiane jest tajemnicą. Fani wyczekują z utęsknieniem kolejnych materiałów promocyjnych, a Marvel nie jest zbyt skory aby ruszyć z konkretną promocją. Być może jednak już jutro przyjdzie nam zapoznać się z nowym trailerem, który ma nam zaoferować 40 sekund do tej pory niepublikowanego materiału. Tak przynajmniej twierdzi Daniel Richtman, którego informacje w kwestii trailerów najczęściej się sprawdzają. 

Zwiastun nowego Spider-Mana zadebiutuje w przyszłym tygodniu, lecz nie zobaczymy go w sieci?

W dalszym ciągu czekamy na oficjalną zapowiedź pierwszego zwiastuna Spider-Man: No Way Home. Nic zatem dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej plotek na jego temat. Najnowsza z nich każe nam sądzić, że pierwszy trailer zostanie zaprezentowany uczestnikom CinemaConu, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Niestety, podobnie jak miało to miejsce z kilkoma innymi filmami Marvela, będzie to prezentacja przygotowana jedynie na tamto wydarzenie i nie ma planu by ustostępnić ją w sieci.

Spider-Man: Bez drogi do domu w trakcie dokrętek. Postać z trylogii Sama Raimiego zauważona na planie?

W studiu Sunset Gower w Los Angeles trwają właśnie dokrętki do trzeciej części Spider-Mana. Spostrzegawczy fani dostrzegli, że w tym samym czasie w okolicy pojawiła się Kirsten Dunst, w która w trylogii Sama Raimiego wcielała się w postać Mary Jane Watson. Oczywiście nie jest to dowód na to, że aktorka na pewno wystąpi w nowej odsłonie Spider-Mana, jednak jej obecność mogłaby potwierdzać pojawiające się od dłuższego czasu plotki na temat jej powrotu.

What If...? z nowym klipem. Jak serial wpłynie na MCU?

Gdy Marvel zapowiadał swoje pierwsze seriale, mało kto wierzył, że szumne zapowiedzi związane z nową jakością tego typu produkcji okażą się prawdą. Jak się jednak okazało, wszystkie do tej pory wypuszczone tytuły przyniosły nie tylko dowód na prawdziwość tych zapowiedzi, ale także bardzo mocno wpłynęły na dalsze kształtowanie całego Marvel Cinematic Universe.