Charlie Cox o plotkach na temat jego udziału w nowym Spider-Manie

Spider-Man: No way home to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z jednej strony przyjdzie nam poznać ciąg dalszy historii, która rozpoczęła się niespodziewanym cliffhangerem w części poprzedniej, z drugiej natomiast powrócą złoczyńcy, których mieliśmy okazję poznać w innych wersjach filmów o Człowieku Pająku. Jakby tego było mało, w filmie ważną rolę odegra Doktor Strange, a motyw multiwersum może konkretnie namieszać nie tylko w przyszłości Petera Parkera, ale w całym MCU. 

Pierwszy trailer "Spider-Man: No way home" zadebiutował w sieci!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Zapowiedź wyraźnie daje nam do zrozumienia, że Peter Parker nie będzie miał lekko w życiu. Po tym, jak ujawniono jego sekret całemu światu, stara się zrobić wszystko aby tylko odkręcić tę sytuację. 

 

Trailer nowego Spider-Mana wyciekł do sieci?!

"Spider-Man: Bez drogi do domu" to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. W końcu nie tylko poznamy konsekwencje wydarzeń z końcówki części drugiej, gdzie cała prawda na temat tożsamości naszego bohatera została ujawniona przed światem, ale też spotkamy postaci, które wystąpiły w innych filmach, niewliczanych do MCU. Mowa oczywiście o Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2" i Doktorze Oktopusie z trylogii Sama Raimiego. Mówi się także głośno o możliwym pojawieniu się Pajączków z tamtych widowisk, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Spider-Man: Bez drogi do domu w trakcie dokrętek. Postać z trylogii Sama Raimiego zauważona na planie?

W studiu Sunset Gower w Los Angeles trwają właśnie dokrętki do trzeciej części Spider-Mana. Spostrzegawczy fani dostrzegli, że w tym samym czasie w okolicy pojawiła się Kirsten Dunst, w która w trylogii Sama Raimiego wcielała się w postać Mary Jane Watson. Oczywiście nie jest to dowód na to, że aktorka na pewno wystąpi w nowej odsłonie Spider-Mana, jednak jej obecność mogłaby potwierdzać pojawiające się od dłuższego czasu plotki na temat jej powrotu.

Poznaliśmy oficjalny tytuł nowego Spider-Mana!

"Spider-Man: Daleko od domu" okazał się produkcją, która nie tylko pozostawiła po sobie wiele pytań bez odpowiedzi, ale także mogła okazać się końcem współpracy pomiędzy Sony, a Marvelem. Japońska korporacja cały czas jest w posiadaniu praw do Pajęczaka i krótko po premierze wspomnianego filmu oświadczyła, że nie ma zamiaru przedłużać współpracy z Domem Pomysłów, a chce iść własną, niezależną drogą. Na szczęście konflikt udało się zażegnać i część trzecia faktycznie powstaje. 

"Spider-Man 3" stawia na multiversum? Alfred Molina powraca jako Doktor Octopus i to nie koniec rewelacji!

Dla wielu z nas "Spider-Man 2" Sama Raimiego był najlepszą z odsłon historii o człowieku pająku. Produkcja miała co prawda swoje gorsze momenty, ale niewątpliwie cechowała się naprawdę świetnym klimatem i przede wszystkim dwiema genialnymi rolami. Niezapomnianą kreację stworzył już w pierwszym filmie (i powtórzył w dwóch kolejnych) J.K. Simmons, który sportretował J. Jonaha Jamesona. Bardzo dobrze wypadł także Alfred Molina, który wcielił się w Otto Octaviusa. Pierwszy z aktorów zaliczył już swój powrót w scenie po napisach filmu "Spider-Man: Daleko od domu".