Pełnoprawny trailer nowego Matrixa zadebiutował w sieci!

Grudniowa premiera czwartej części Matrixa wzbudza ogromne emocje. Czy film sprosta oczekiwaniom widzów? Czy dorówna kultowej pierwszej części, czy raczej podzieli los dwóch kolejnych odsłon, które nie zebrały już tak dobrych recenzji? Pytań jest naprawdę sporo, a pierwsze zapowiedzi tylko podsyciły naszą ciekawość.

Nowy Matrix doczekał się pierwszego zwiastuna i plakatu!

Po wielu miesiącach oczekiwań Warner Bros. zdecydowało się podzielić z nami pierwszym zwiastunem kolejnej części Matrixa. Nadchodzące widowisko skrywało do tej pory przed nami wiele tajemnic. Teraz możemy już pewne plotki zweryfikować i przekonać się, co takiego jeszcze nas czeka w świecie opanowanym przez maszyny.

 

Matrix 4 doczekał się pierwszego zwiastuna! Niestety chwilowo dostępny był tylko dla wybranych

"The Matrix: Resurrections", bo tak będzie zatytułowany nowy film, od dawna wzbudza wielkie emocje wśród widzów. Fani zastanawiają się czego tak właściwie mogą spodziewać się po nowym widowisku. Zaskakujące powroty aktorów, jak np. wcielającej się w postać Trinity Carrie-Anne Moss tylko potęgują ciekawość. Udostępniony na CinemaConie zwiastun odpowiedział na kilka pytań.

Uczestnicy imprezy postanowili podzielić się swoimi wrażeniami i opisać, cóż takiego dane było im ujrzeć.

Warner Bros. przesuwa daty premier. Wonder Woman zadebiutuje jeszcze w tym roku?

Ten rok z całą pewnością nie należy do udanych. Ze wszystkich stron bombardują nas informacje

Zmiany dotknęły przede wszystkim najgłośniejszych tytułów, które miały się ukazać w najbliższych latach. "Matrix 4" zadebiutuje 22 grudnia 2021, a to oznacza, że pojawi się w kinach wcześniej niż pierwotnie planowano.