Wolverine kolejną grą zmierzającą na Playstation 5! Insomniac Games stworzy własne uniwersum gier na bazie komiksów Marvela?

Sony najwyraźniej postanowiło dość mocno wkroczyć na rynek gier ze świata Marvela. Oprócz szykowanej części drugiej Spider-Mana, w produkcji znalazł się tytuł poświęcony Wolverinowi. Zapowiedź ta wywołała od razu spekulacje, czy twórcy chcą w ten sposób postawić podwaliny pod nowe uniwersum. Za produkcję obu gier odpowiada w końcu to samo studio, a nie da się ukryć, że w przypadku Marvel Cinematic Universe wspólny świat się jak najbardziej sprawdził.

Remaster Spider-Mana budzi kontrowersje. Twórcy otrzymują nawet groźby śmierci!

Premiera nowej generacji konsol niesie za sobą spore oczekiwania. W końcu wszyscy spodziewają się przeskoku jakościowego, który na nowo zdefiniuje pojęcie nie tylko grafiki, ale przede wszystkim całokształtu wirtualnej rozgrywki. Nic zatem dziwnego, że szumne zapowiedzi związane z remasterami głośnych i uwielbianych tytułów potrafią wzbudzić spore oczekiwania. Nie inaczej było w przypadku gry "Marvel's Spider-Man", która zadebiutowała w 2018 roku.

Poznaliśmy cenę i datę premiery Playstation 5!

Konsole nowej generacji powoli przestają mieć przed nami jakiekolwiek tajemnice. W zeszłym tygodniu Microsoft zaprezentował nam dwa modele Xboxa, czyli Xbox series X będący najpotężniejszą konsolą nowej generacji i jego słabszą wersję, Xbox series S, która jednak bez problemu ma sobie radzić ze wszystkimi grami. Cena mocniejszego modelu została ustalona na 2249,00 zł, tańsza odmiana ma natomiast kosztować 1349,00 zł. Nie da się ukryć, że ruch ten wywołał spore zamieszanie i sprawił, że Sony musiało się mocno zastanowić nad swoją strategią sprzedaży.