Ostatnio dodane artykuły

Gdy 14 sierpnia 2008 roku publikowałem pierwszego newsa na naszym serwisie nie wiedziałem jeszcze, jak się nasza historia potoczy.
Festiwale fantastyki to nie tylko przebrani, młodzi ludzie, cosplayerzy i świetna zabawa do białego rana – jak dotąd o tym wszystkim myślałam – lecz przede wszystkim to osoby, które tworzą historię, t
Wywiad przeprowadzony z Marcinem Podlewskim podczas trzydziestej trzeciej edycji Polconu, która odbyła się w Toruniu. Z pisarzem rozmawiały Anna Tess Gołębiowska-Kmieciak i Amelia Czarny.
W jego uszach rozbrzmiewały odgłosy eksplozji, a znajomy zapach prochu strzelniczego wdzierał się do nozdrzy.
A zatem stało się. Nastąpił Armagedon. Nuklearna zagłada. Światowe mocarstwa zniszczyły życie na Ziemi. To, czego się obawialiśmy i na co jednocześnie od dawna się przygotowywaliśmy.
W roku 2007, w Londynie odbył się konwent o nazwie Star Wars Celebration Europe, w którym uczestniczyło na rozmaite sposoby – głównie jako zwiedzający – ponad trzydzieści tysięcy osób.
Domino zagłady ruszyło niespodziewanie, gdy na świecie panował rzadko spotykany spokój.
"Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy" to naprawdę ambitny projekt, który swoim rozmachem zawstydziłby niejeden profesjonalny film pełnometrażowy.
Wiek to tylko liczba, gdy mowa o miłości do Harry'ego Pottera.
Omówione w poprzednim artykule wydania klubowe, nie wyczerpały skierowanej do fanów Star Wars oferty literackiej.
Prozatorsko Adam Przechrzta zadebiutował w 2006 roku opowiadaniem "Pierwszy krok" – rozwinął je następnie w powieść, która ukazała się w 2008 roku.
Mimo że oferta produkowanych w PRL-u gadżetów Star Wars nie dorównywała bogactwem tej, z jaką mieli do czynienia miłośnicy filmu zza żelaznej kurtyny, nie była bynajmniej na tyle skromna aby fanowskie
Krzysztof T. Dąbrowski to zapracowany człowiek – tworzy powieści i krótkie formy, straszy i rozbawia, flirtuje z komiksem i filmem… A przede wszystkim wie, jak spełniać swoje marzenia.
Informacje o istnieniu filmu Star Wars pojawiały się w polskiej prasie już dwa lata przed krajową premierą, w roku 1977, więc pierwszymi przedmiotami, jakie mogły przybrać charakter kolekcjonerskiego
Za tobą bardzo intensywny tydzień, byłeś w Poznaniu na Pyrkonie, teraz jesteś w Warszawie. Czy trudno było pogodzić te wydarzenia? Nie jesteś przemęczony? – To trudne.
Reakcja krytyki po premierze filmu była powściągliwa, ale nie wroga.
Od premiery trzeciej części "Avengersów" minęły niecałe dwa tygodnie, ale jak zawsze po premierze filmów z MCU - w internecie wrze.
Nie pamiętam dokładnie pierwszego seansu, był to niesamowity szok, mój najpiękniejszy sen. Połknęłam bakcyla, no i zaczęło się.

Strony