Pozostałe newsy

  Crossover seriali "Arrow", "Flash" i "Supergirl" nadciąga wielkimi krokami. W tym roku twórcy zdecydowali się wprowadzić w wydarzeniu szereg nowych postaci.

  Gary Dauberman, scenarzysta pierwszych dwóch filmów o "Annabelle" i "IT" przekazał kilka ekscytujących wiadomości podczas San Diego Comic Con w czasie prezentacji "ScareDiego" New Line Cine

  Społeczność graczy czekała bardzo długo na kolejną grę od Rockstar Studios - pięć długich lat minęło od premiery GTA 5.

  "MediEvil" czyli klasyczna gra z PS One powróci na PS4 w przyszłym roku.

  50 lat temu zadebiutował i na zawsze zmienił oblicze horrorów, jeden z najwspanialszych filmów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. "Noc żywych trupów" George'a A.

  Zbiórka na podręcznik Cthulhu RPG , która wystartowała 31 października 2018 roku osiągnęła swój cel w rekordowym tempie!

  Fani serii "Diablo" od dawna czekają z utęsknieniem na zapowiedź części czwartej. Spodziewano się, że Blizzard ogłosi prace nad nową odsłoną podczas tegorocznego BlizzConu.

  Bebok - wieczór z grami fabularnymi to wydarzenie dla młodzieży i dorosłych.

  W 1968 powstała "Noc żywych trupów" George'a A. Romero. Film zafascynował widzów i dał ludziom coś nowego, czego się bali.

  Wejdź do krainy dawnych Słowian, opartego na mitach, podaniach i legendach! Poznaj ciekawe historie i zanurz się w niesamowitym klimacie tego unikalnego świata!

  Dopiero co informowaliśmy Was o pierwszym zdjęciu z realizowanego właśnie dla BBC serialu "Wojna Światów", a teraz

  Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Jakub Ćwiek przymierza się do realizacji serialu, którego akcja rozgrywać się będzie w stworzonym przez niego książkowym uniwersum Kłamcy.

  Czy chińska superprodukcja science fiction ma szanse powalczyć o sukces na międzynarodowym rynku? Pierwszy trailer daje ku temu pewne nadzieje.

  Dzisiaj swoją polską premierę ma najnowszy film Disneya, czyli "Dziadek do orzechów i cztery królestwa". Jak się jednak okazuje, produkcja zbiera na świecie bardzo słabe recenzje.

  Okładkę najnowszego wydania magazynu "Entertainment Weekly" przyozdobiło zdjęcie z ósmego sezonu "Gry o tron".

  "Wojna Światów" doczekała się na chwilę obecną dwóch filmowych ekranizacji, które przenosiły znane z książki wydarzenia do realiów bliższych czasom, w których powstawały.

  Już 14 listopada, nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, ukaże się trzeci tom "Bram Światłości" Mai Lidii Kossakowskiej.

  Jeżeli jesteście ciekawi jak Henry Cavill prezentuje się w roli Geralta z Rivii to mamy dla Was krótki materiał, który powinien chociaż po części zaspokoić Waszą ciekawość.

  Halloween to nie tylko czas udawania duchów i innych potworów czy rzeźbienia w dyni, ale także idealna okazja do spędzenia czasu z książką.

  Jakub Ćwiek nie zapomina o swoim pierwszym książkowym uniwersum.

  O zwolnieniu Jamesa Gunna ze stanowiska reżysera trzeciej części "Strażników Galaktyki" pisaliśmy już

  Jakiś czas temu zastanawialiśmy się czy Bucky i Falcon otrzymają własny film.

  Obsada "Avengers 4" powiększyła się jakiś czas temu o Katherine Langford, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu "Trzynaście powodów".

  Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia tradycyjnego już wydarzenia, w którym spotykają się poszczególni bohaterowie seriali CW.

  "The Legend Of Zelda" to jedna z najbardziej znanych marek gier od Nintendo.

  Praca na planie filmu poświęconego genezie postaci Jokera trwa. Co jakiś czas do sieci przedostają się nowe materiały związane z widowiskiem.

  Anna Tess Gołębiowska, redaktorka Efantastyki, poprowadzi w czasie imprezy w Nadarzynie dwa panele dyskusyjne poświęcone tematyce okołowiedźmińskiej. Oba odbędą się już w tę sobotę.

  W sieci ukazał się nowy trailer animacji "Jak wytresować smoka. Ukryty świat". Z materiałem możecie zapoznać się poniżej.

  "Koszmar z ulicy Wiązów" to jedna z najpopularniejszych serii horrorów z lat osiemdziesiątych, która w 2010 roku doczekała się rebootu.

  Platforma Disney Play ma zadebiutować w przyszłym roku i zaoferować widzom szeroki pakiet filmów i seriali, w tym produkcje dedykowane jedynie temu serwisowi.