Wszystkie newsy

Jason Reitman przywróci Pogromców duchów?

Wydana w 2016 roku nowa wersja "Pogromców duchów' zawiodła na całej linii. Ryzykowne posunięcie obsadowe było jedynie wierzchołkiem problemów, z jakimi film ten się borykał. Czy jest jeszcze w takim wypadku szansa na kolejny film w tym uniwersum?

James McAvoy ma obawy w kwestii łączenia X-Menów z MCU

James McAvoy wypowiedział się na temat swoich obaw związanych postępującą fuzją, w trakcie której Disney odzyska prawa do postaci, którymi do tej pory dysponował Fox. Zdaniem aktora, mogą pojawić się komplikacje przy zetknięciu tych dwóch światów.

Pierwszy trailer nowego Spider-Mana już jest!

Zgodnie z przewidywaniami, Marvel postanowił wydać właśnie pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Daleko od domu". Tym samym mamy już okazję zerknąć na zapowiedź ostatniego z tegorocznych widowisk Marvel Cinematic Universe.

Tom Holland, ale i Jake Gyllenhaal sugerują, że dzisiaj pojawi się trailer nowego Spider-Mana?

Pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Far From Home" został zaprezentowany publiczności już w grudniu zeszłego roku podczas brazylijskiej edycji Comic-Conu. Niestety Sony i Marvel nie zdecydowali się opublikować zwiastuna w sieci. Czy już dzisiaj się to zmieni?

Plotka: "Czarna Wdowa" z kategorią wiekową R?!

Marvel Cinematic Universe to na chwilę obecną zbiór dwudziestu filmów, które miały już swoją premierę kinową i trzech, które pojawią się jeszcze w tym roku. Do tej pory jednak wszystkie produkcje otrzymywały kategorię wiekową PG 13. Czy "Czarna Wdowa" może to zmienić?

Poznaliśmy oficjalną datę premiery ósmego sezonu "Gry o tron"! Jest także nowy teaser!

Po długich oczekiwaniach w końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery ósmego sezonu "Gry o tron". Pojawił się także nowy teaser produkcji, który znajdziecie poniżej.

Budżet "Dark Phoenix" wzrósł do 200 milionów dolarów?

Biorąc pod uwagę fakt, że "Dark Phoenix" będzie ostatnim filmem z serii, która rozpoczęła się prawie dwadzieścia lat temu, można by pomyśleć, że Fox robiłby wszystko, co możliwe by zamknąć ją z wielkim hukiem. Widowisko jednak okazało się bardzo kosztownym problemem.

Plotka: Tom Hiddleston z mniejszą niż zakładano rolą w serialu Loki?

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o planowanych przez Disneya serialach poświęconych poszczególnym bohaterom MCU. Jedną z zapowiedzi była produkcja, której głównym bohaterem będzie przyrodni brat Thora - Loki. W serialu wystąpi Tom Hiddleston, jednak okazuje się, że jego rola może być mniejsza, niż się spodziewano.

Punisher doczekał się zwiastuna!

Frank Castle wraca do gry, a opublikowany właśnie zwiastun udowadnia, że i tym razem będzie miał pełne ręce roboty!

Zombie w PRL-u. Nadchodzi nowa powieść z serii „Szczury Wrocławia” Roberta J. Szmidta

Już 30 stycznia do księgarń trafi długo wyczekiwany spin-off głośnej powieści Roberta J. Szmidta „Szczury Wrocławia. Chaos”. Opowiada o walce oddziałów ZOMO z epidemią czarnej ospy i… hordami zombie. Wrocław lat 60. ubiegłego wieku znów otwiera przed czytelnikami drzwi do obskurnego, siermiężnego i cuchnącego bimbrem PRL-u.