Wszystkie newsy

  "Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" na pierwszym gameplayu

  Zapowiedziany już jakiś czas temu "Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" doczekał się prezentacji pierwszego gameplay'a. Możemy się dzięki niemu dowiedzieć, jak dynamiczna będzie ta gra!

  "Hogwarts Legacy", czyli nowa gra z uniwersum Harry'ego Pottera!

  "Hogwarts Legacy" to nowa gra, która pozwoli nam niezwykle dokładnie zbadać magiczny świat Harry'ego Pottera. Tym razem jednak nie wcielimy się w chłopca z blizną, ani nawet nie spotkamy na swojej drodze nikogo znanego z książek czy filmów. Fabuła rozgrywać ma się bowiem w 1800 roku!

  Poznaliśmy cenę i datę premiery Playstation 5!

  Środowa prezentacja Playstation 5 przyniosła nam nowe, konkretne informacje na temat zbliżającej się konsoli. Poznaliśmy datę jej debiutu, a także cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić.

  „Przebudzenie cieni” – nowa oficjalna powieść w uniwersum legendarnej gry World of Warcraft – już w księgarniach

  Do księgarń trafiła właśnie nowa oficjalna powieść w uniwersum gry World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, będąca prequelem dodatku „Shadowlands”. Zanurz się w niezwykły świat opisany przez autorkę bestsellerów „New York Times’a”, Madeleine Roux…

  "Tron tyrana" - fragment dostępny w sieci!

  Jeżeli dalej zastanawiacie się czy warto sięgnąć po ostatni tom cyklu "Wielkie Płaszcze" to mamy nadzieję, że poniższy fragment pozwoli Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. W podjęciu decyzji może pomóc także zapoznanie się z naszą recenzją "Tronu Tyrana".

  Nowa powieść w świecie World of Warcraft już wkrótce w księgarniach!

  27 października zadebiutuje nowy dodatek gry World of Warcraft: Shadowlands. A już 16 września premiera nowej książki „Przebudzenie Cieni”, która wprowadzi wszystkich fanów w fabułę Shadowlands.

  Premiera nowej powieści z Uniwersum Marvela

  Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli superbohaterskich klimatów. Już dziś w księgarniach czeka na was potężna dawka przygody spod znaku Marvela – „Wszyscy chcą rządzić światem” Dana Abnetta (znanego m. in. z bestsellerowych powieści w serii „Warhammer 40 000”). Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Insignis.

  Nie żyje Chadwick Boseman

  Minionej nocy dowiedzieliśmy się o śmierci Chadwicka Bosemana. Aktor znany choćby z roli Czarnej Pantery zmarł z powodu komplikacji związanych z chorobą nowotworową, która od 2016 roku wyniszczała jego ciało. Miał 43 lata.

  Potężni Avengersi mierzą się ze swoimi największymi wrogami – wszystkimi naraz!

  Nowa fantastyczna powieść uniwersum Marvela – The Avengers „Wszyscy chcą rządzić światem” pióra bestsellerowego autora Dana Abnetta ma dla was wszystko, co najlepsze w historiach o superbohaterach: zapierającą dech w piersiach akcję, prawdziwe emocje, przygodę, a przede wszystkim plejadę barwnych postaci!

  Pierwsza zapowiedź "Suicide Squad: Kill the Justice League"!

  Panel DC FanDome przyniósł nam nie tylko pełną zapowiedź "Ligi Sprawiedliwości" Zacka Snydera, ale także i kilka innych, ciekawych materiałów. Wśród nich warto wymienić choćby trailer tworzonej przez Rocksteady gry "Suicide Squad: Kill the Justice League".