Wszystkie newsy

  Czy tak będą się prezentować zbroje Nilfgardczyków?

  Produkcja serialu o przygodach Geralta z Rivii idzie pełną parą. W sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej nieoficjalnych materiałów z których możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Choćby tego, jak będą się prezentowały zbroje Nilfgardczyków.

  Terminator z pierwszym zwiastunem!

  Czy „Terminator: Mroczne przeznaczenie” ma szanse przywrócić świetność serii, której dwie pierwsze odsłony po dziś dzień budzą zachwyt w widzach? Pierwszy trailer nowego filmu może chociaż częściowo udzielić nam odpowiedzi na to pytanie.

  Nowy trailer "Toy Story 4"

  Pixar zaprezentował kolejny zwiastun wyczekiwanego przez miłośników zabawek Andy'ego filmu. Zobaczcie, jakie przygody tym razem czekają Chudego i jego przyjaciół w czwartej już odsłonie serii Toy Story.

  Zapowiedź 3. sezonu "Westworld"

  W sieci już moża obejrzeć zwiastun trzeciego sezonu hitu stacji HBO - Westworld. Twórcy wykorzystali blichtr przed finałowym odcinkiem Gry o tron i zaprezenrotali materiał z Aaronem Paulem.

  Kto będzie przeciwnikiem Roberta Pattinsona w "The Batman"?

  Wiemy już kim będą przeciwnicy nowego Batmana. Kogo twórcy przewidują jako antagonistów? Ma ich być kilku - i to bardzo znanych z komiksowych serii - dwóch zostało już ujawnionych.

  Mandaryn powróci do MCU?

  Trzecia część "Iron Mana" bardzo podzieliła fanów. Niektórzy uznali, że film świetnie oddaje traumę, jaką przeżył Tony Stark i tym samym stanowi idealne zwieńczenie trylogii, inni natomiast skupili się na wątku postaci Mandaryna, który w ich odczuciu został całkowicie zmarnowany. Marvel zdaje sobie sprawę z oczekiwań swojej publiczności i być może już wkrótce ujrzymy na ekranie prawdziwego Mandaryna!

  Robert Pattinson zastąpi Bena Afflecka w roli Batmana?

  Czy Robert Pattinson wcieli się w postać Mrocznego Rycerza Gotham w realizowanym przez Matta Reevesa filmie? Wiele wskazuje na to, że tak się właśnie stanie!

  Sebastian Fitzek promuje w Polsce swoją nową książkę!

  Sebastian Fitzek, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach, będzie w naszym kraju promował swój najnowszy bestseller - książkę „Pacjent”. Wspomniana powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Amber. 

  Premiera oficjalnej powieści gry The Division 2. Każdy egzemplarz książki z niespodzianką dla gracza

  Od dziś możecie znaleźć w księgarniach powieść Tom Clancy’s The Division. Skoro świt Alexa Irvine’a.

  Premiera „Riese” Roberta J. Szmidta – wielkie otwarcie polskiego rozdziału w Uniwersum Metro 2035

  15 maja to data, na którą czekało wielu fanów serii stworzonej przez Dmitrija Glukhovsky’ego. „Riese”, co jeszcze ciekawsze, otwiera polski rozdział w ambitnym nowym projekcie Uniwersum Metro 2035, gałęzi kultowej już serii Uniwersum Metro 2033.