Ranma 1/2

  Fabuła:

      Genma Saotome i Soun Tendo postanawiają, że ich rodziny połączą się poprzez małżeństwo ich dzieci... niespecjalnie troszcząc się o to, co ich potomstwo o tym sądzi. Jedyny syn Genmy - Ranma, zostaje narzeczonym najmłodszej córki Souna - Akane. Młodzi nie przepadają za sobą, a myśl o ślubie wywołuje w nich alergiczną niechęć. W dodatku okazuje się, że na Ranmie ciąży klątwa - oblany zimną wodą staje się dziewczyną, a jego ojciec, w identycznej sytuacji, zmienia się w... pandę. Spotkało ich to z powodu kąpieli w przeklętych sadzawkach, w Chinach, gdzie trenowali sztuki walki. Do własnej postaci wracają dopiero po kontakcie z wrzątkiem.

      Fabuła "Ranmy 1/2" bazuje na próbie odzyskania przez Ranmę (oraz wszystkich innych, na których klątwa ciąży - a wraz z rozwojem akcji będzie ich przybywać) swojej normalnej postaci oraz na szalonych koligacjach miłosnych nowych bohaterów, którzy do stałych uczuciowo nie należą, za to są atrakcyjni i wzbudzają pożądanie. Mistrz Genmy i Souna, Happosai, myśli wyłącznie o damskiej bieliźnie i damskich biustach, a wszystkie wątki splatają się w dziwnych okolicznościach. Gatunkowo: komedia erotyczna.

  Recenzja

  Komentarze

  Obrazek użytkownika Lorelay
  Lorelay on ndz., 02/09/2014 - 18:39

  Brzmi o wiele bardziej zachęcająco :) Zaciekawiło mnie i chętnie sobie zobaczę, jak w wolnej chwili (a kiedy ja mam wolne chwile?)uda mi się dorwać :D
  Ale zamienianie się w PANDĘ rozłożyło mnie na łopatki. Cały czas jeszcze kwiczę:P