Pomysł na konkurs

    Tak mnie jeszcze naszło w kwestii aktywności. Być może dobrym pomysłem byłoby zrobienie takiego konkursu, ale w formie miesięcznej? Oczywiście nie z tak wielkimi nagrodami, tylko bardziej symbolicznymi, np książką dla najaktywniejszej osoby w danym miesiącu i potem na koniec wyłonienie użytkownika roku? Moim zdaniem byłby to świetny sposób na przyciągnięcie nowych twarzy, a co za tym idzie, wprowadzenie życia na ten serwis.

    Wszystko mogłoby wyglądać tak:
    W styczniu startuje nowy konkurs skierowany dla aktywnych użytkowników, którym przyznaje się punkty w zależności od dokonań. Na koniec każdego miesiąca wybierany jest zwycięzca, punkty się resetują i naliczanie zaczyna od zera.

    Na koniec roku natomiast w specjalnej ankiecie wybiera się osobę, która zdaniem innych najbardziej zasłużyła na tytuł "Użytkownika roku". Osoba taka byłaby nagradzana jakąś konkretniejszą nagrodą, a przy okazji przez następny rok miałaby jakieś przywileje (np dostęp do jeszcze niepublikowanych tekstów bez możliwości komentowania ich) i tytuł takiej Miss albo Mistera Efantastyki. Co o tym myślicie?

    Moim zdaniem byłoby to świetnie rozwiązanie, które wpłynie na aktywność. Sami spójrzcie, co się obecnie dzieje. Ludzi co prawda jest mało, ale mogę się założyć, że z czasem ich przybędzie :)