marvel

  Andy Serkis oficjalnie zajmie się kontynuacją Venoma!

  Rok 2018 przyniósł nam premierę "Venoma". Widowisko, w którym w główną rolę wcielił się Tom Hardy, zebrało dość przeciętne recenzje, jednak z całą pewnością zarobiło wystarczająco dużo by Sony zdecydowało się dać zielone światło dla kontynuacji. Szybko jednak okazało się, że reżyser pierwszej odsłony będzie miał problem by się na niej skupić. Powodem tego stanu rzeczy jest fakt, że Ruben Fleischer pracuje teraz nad filmem Zombieland: Double Tap. Pojawiło się zatem pytanie. Czy wytwórnia ma zamiar czekać, czy po prostu zaangażować do prac kogoś innego? Wybór padł na drugą opcję.

  Wściekły Hulk na grafice koncepcyjnej z "Avengers: Age of Ultron"

  "Avengers: Czas Ultrona" nie powtórzył sukcesu swojego poprzednika. Obraz był dobry, wprowadził także kilku ważnych dla przyszłych wydarzeń w MCU bohaterów, jednak brakowało mu powiewu świeżości. Prawdopodobnie właśnie z tego powodu (i wcześniejszego sukcesu produkcji "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz") Joss Whedon został odsunięty od prac na ostatnimi dwoma filmami o Avengers, a jego miejsce zajęli Bracia Russo. Niemniej są osoby dla których dwuga odsłona serii miała swoj urok i pomimo pewnych niedociągnięć traktują to widowisko z sentymentem.

  Zdjęcia z planu dokrętek do filmu X-Men: Dark Phoenix

  Niedawno wytwórnia 20th Century Fox rozpoczęła w Montrealu realizację dokrętek do kolejnego widowiska ze świata X-Menów. W mediach społecznościowych bardzo szybko pojawiły się zdjęcia obsady.

  Widzimy na nich Jean Grey, która toczy walkę z tajemniczą przeciwniczką. Aktorki mają na sobie kombinezony do motion capture, a to oznacza, że obie doczekają się ingerencji w postaci CGI. Ciekawe wydaje się także tło wydarzeń, które może stanowić fragment statku kosmicznego.

  Premiera filmu została wyznaczona na 14 lutego przyszłego roku.

  Fantastyczna Czwórka mogła pojawić sięw Deadpoolu?

  Jak doskonale wiemy pierwotna koncepcja na drugą część "Deadpoola" różniła się od tego, co otrzymaliśmy. Tim Miller miał swoje plany związane filmem, jednak różnice artystyczne i budżetowe (film miał być o wiele droższy) sprawiły, że Fox ostatecznie nie zgodził się na jego pomysły. Gdyby jednak reżyser pozostał na swoim stołku to moglibyśmy otrzymać produkcję, w której swój udział miałaby Fantastyczna Czwórka, a konkretniej jej wariant z 2015 roku.

  Charlie Wen prezentuje kolejną grafikę koncepcyjną z Thora

  Jak się okazuje, Asgard także mógł się znacząco różnić w pierwszym filmie o Thorze. Materiał, który znajdziecie poniżej, prezentuje nam jedną z koncepcji, jaka powstała dla tej krainy i trzeba przyznać, że nie wygląda to źle. Co prawda wizja ta brnie raczej w kierunku bardziej futurystycznym, ale swoich zwolenników zdążyła już znaleźć.

  Zgodnie z założeniem, centralnym punktem krainy miał być tron Odyna, a okolica miała skrywać w sobie sporo elementów, które byłyby nawiązaniem do nordyckiej symboliki.

  Jak się Wam podoba takie podejście do tematu?

  Tak mógł wyglądać filmowy Loki

  Za publikacją materiału stoi Charlie Wen, były szef działu Rozwoju Wizualnego w Marvelu. Jak widzimy, Bóg Kłamstwa prezentuje się na nim dosyć dziwnie. Miał to być jednak zamierzony efekt. Początkowo twórcy chcieli znacznie bardziej wyeksponować przewrotny charakter tej postaci. Stąd właśnie zdecydowano się na pójście w kierunku cech widocznych gołym okiem. Dopiero z czasem jednak uznano, że ważniejsza jest głębia bohatera i ostatecznie postanowiono zrealizować Lokiego w formie, jaką znamy obecnie.

  Stan Lee zadowolony z powrotu bohaterów do Marvela!

  Parę dni temu doszło do sfinalizowania umowy pomiędzy Disneyem, a Foxem. Akcjonariusze 21st Century Fox wydali zgodę na jego przejęcie przez Dom Myszki Miki, a co za tym idzie, X-Meni i Fantastyczna Czwórka wracają do domu. Informacja ta z pewnością ucieszyła Kevina Feige, który co prawda nie planował jeszcze oficjalnie włączenia nowych bohaterów do MCU, jednak po cichu liczył na taki obrót spraw; już w 2012 starał się dogadać w sprawie odzyskania Srebrnego Surfera i Galaktusa.