releasethesnydercut

  Liga Sprawiedliwości powraca! Zwiastun Snyder Cut dostępny w sieci!

  "Liga Sprawiedliwości" miała swoją premierę w listopadzie 2017 roku. Film bardzo szybko wzbudził ogromne kontrowersje, a krytycy nie pozostawiali na nim suchej nitki. Projektem początkowo zajmował się Zack Snyder, który jednak z powodu rodzinnej tragedii musiał zrezygnować z dalszych prac. Jego rolę przejął Joss Whedon i jeżeli wierzyć krążącym w sieci informacjom, zmienił nawet 80% pierwotnego kształtu oryginalnej produkcji. Efekty był łatwy do przewidzenia.

  "Liga Sprawiedliwości" Zacka Snydera ujrzy światło dzienne!

  Debiutująca w 2017 roku "Liga Sprawiedliwości" okazała się filmem naprawdę słabym, który bardzo szybko został przez widzów i krytyków praktycznie zrównany z ziemią. Zastanawiano się wówczas, czy DC ma jeszcze jakiekolwiek szansę na zbudowanie solidnego uniwersum. Bardzo szybko okazało się jednak, że produkcja pierwotnie miała wyglądać zupełnie inaczej, a finalny produkt, jaki otrzymaliśmy był tak naprawdę mocno pociętą i pozmienianą przez Jossa Whedona namiastką oryginału.

  Fani się nie poddają! Na niebie zawisł baner w sprawie premiery Ligi Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut!

  Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że "Liga Sprawiedliwości" zebrała fatalne recenzje i tym samym zmusiła wytwórnię Warner Bros. do pewnych zmian. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jej kontynuacja wyleciała z harmonogramu prac. Największym problemem ostatniego filmu Zacka Snydera był fakt, że twórca rozstał się z projektem po tragedii, jaka rozegrała się w jego rodzinie (jego córka popełniła samobójstwo), a miejsce po nim zajął Joss Whedon, który od razu przystąpił do wprowadzania zmian. Nie wiadomo dokładnie ile oryginalnego materiału wyleciało, jednak mówi się, że mogło to być nawet 60%!