thewitcher

  Serial o Wiedźminie zadebiutuje wcześniej niż się spodziewaliśmy?

  Nowa wersja serialu o Wiedźminie Geralcie z Rivii cały czas znajduje się na etapie produkcji. Niedawno zakończyły się zdjęcia i obecnie trwa okres postprodukcji w którym montowane są ujęcia, dodawane efekty specjalne i przygotowywane sugestie co do kształtu ewentualnych dokrętek. Wydawać by się zatem mogło, że jeszcze trochę czasu upłynie nim twórcy będą gotowi by zademonstrować swoje dzieło światu.

  Mahesh Jadu dołączył do obsady Wiedźmina. Wiemy w kogo się wcieli!

  Mahesh Jadu ("Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Marco Polo") dołączył właśnie do obsady "Wiedźmina" i przyjdzie mu się wcielić w postać Vilgefortza. W książkach jest to naprawdę potężny czarodziej, który potrafi także posługiwać się bronią białą. Jako jedyny pokonał w pojedynku Geralta. Czy w serialu będzie głównym przeciwnikiem Białego Wilka? Tego jeszcze nie wiemy.

  W rolę Ciri wcieli się Japonka?! A może jednak Polka?

  Na zdjęciu znajduje się kartka (pocztówka?) wypełniona kaligraficznym pismem z pozdrowieniami. Na kartce widzimy zachodzące nad wodą słońce oraz misterny model łódki. W momencie, kiedy wszyscy czekają na informacje castingowe z "Wiedźmina", Sophie wyraźnie podgrzewa atmosferę, ale co możemy wyczytać z jej tweeta?

  Mark Hamill zagra Vesemira? Jest na to szansa!

  Marka Hamilla nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor znany najbardziej z roli Luke'a Skywalkera, a także dubbingowania postaci Jokera, wyraził zainteresowanie udziałem w realizowanym przez Netfliksa serialu.

  Hamill chciałby wcielić się w Vesemira. Jest tylko jeden, drobny problem. Aktor przyznaje, że nie ma pojęcia kim jest ta postać.