Ciekawostki

Matrix 4 to od teraz film o... lodach?

Serwis Production Weekly podzielił się z czytelnikami małą ciekawostką związaną z pracą nad nową odsłoną Matrixa. Okazuje się, że roboczy tytuł filmu brzmi "Project Ice Cream" (Projekt lody).

Fani uhonorowali Iron Mana pomnikiem!

"Avengers: Endgame" zamknęło pewien bardzo istotny rozdział w historii Marvel Cinematic Universe. Fani postanowili z tego powodu uczcić pamięć bohatera, który to wszystko zapoczątkował. Uwaga! Poniżej znajdują się spoilery z filmu!

Odkryta przez TESS planeta nadaje się do życia?

TESS, czyli Transiting Exoplanet Survey Satellite to supernowoczesny teleskop, który od roku znajduje się na ziemskiej orbicie i służy naukowcom do badania kosmosu. Jak się okazało, przy jego pomocy NASA odkryła właśnie planetę posiadającą potencjalnie idealne warunki do powstania życia i to znajdującą się zaledwie 31 lat świetlnych od Ziemi!

Maraton filmów Marvela z szansą na zdobycie 1000 dolarów?!

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś czy bylibyście w stanie obejrzeć wszystkie do tej pory wypuszczone filmy Marvel Cinematic Universe (z pominięciem "Kapitan Marvel"), a przy okazji przebywacie obecnie w USA to nadarza się super okazja, aby to sprawdzić. Śmiałkowie, którzy dokonają tego czynu mogą zdobyć 1000 dolarów i masę nagród dodatkowych.

Zabawka zdradza prawdziwą tożsamość towarzysza Kapitan Marvel?

Już ósmego marca na ekrany kin wejdzie od dawna oczekiwana produkcja poświęcona postaci "Kapitan Marvel". Widzowie, którzy mieli okazję już ją widzieć na pokazach testowych są zgodni, że widowisko kradnie zwłaszcza jeden, czworonożny bohater. Czy wypuszczona właśnie zabawka zdradza jego prawdziwą tożsamość?

Tytuł Wrzesińskiego Mistrza Polskiej Ortografii trafił w ręce naszej redaktorki!

Nasza redaktorka, Anna Tess Gołębiowska-Kmieciak, zajęła pierwsze miejsce w kategorii "wrześnian" w XVI dyktandzie Wrzesińskim!

Rusza Eskarda Star Wars.pl!

Dla miłośników "Gwiezdnych wojen" szykuje się ciekawa atrakcja! Właśnie ruszyła sprzedaż boxów skierowanych dla fanów tej serii!

Pełna lista tytułów PS Classic

Po wielu opóźnieniach i spekulacjach Sony w końcu ujawniło pełną listę gier na PlayStation Classic.

Breaking news: naukowcy mają dowód na istnienie wody w stanie ciekłym na Marsie!

Najnowsze badania marsjańskiej sondy wykazały, że pod polarną pokrywą lodową na południu planety znajduje się jezioro o średnicy około 20 km! Informację podała Agencja Reuters.

Gal Gadot jako Wonder Woman pojawiła się w... szpitalu

Bardzo ciekawą akcję przygotowała Gal Gadot. Wcielająca się w postać Wonder Woman aktorka postanowiła odwiedzić w szpitalu chore dzieci. Na miejsce przybyła oczywiście w swoim filmowym kostiumie!