Filmy

Szkice koncepcyjne zdradzają inny wygląd Draxa i Star-Lorda

Szkice koncepcyjne są nieodłącznym elementem związanym z okresem preprodukcji filmu. To właśnie one pozwalają zaplanować aspekty wizualne zarówno poszczególnych scen, jak i bohaterów. Do sieci trafiły własnie grafiki zdradzające alternatywny wygląd dwóch bohaterów "Strażników Galaktyki".

Już dziś premiera "Jak wytresować smoka 3"!

Na ekrany kin właśnie weszła ostatnia część animowanej trylogii Jak wytresować smoka! Czy sprosta oczekiwaniom widzów?

Oficjalny zwiastun "Krainy Lodu 2" już w sieci

Dzisiaj do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun gorąco wyczekiwanej Krainy Lodu 2. Czego mogą spodziewać się po nim fani?

Zdjęcia do nowych "Pogromców duchów" ruszą już w maju?

Informacja o realizacji kolejnego filmu o "Pogromcach duchów" wywołała bardzo mieszane reakcje. Niektórzy fani ucieszyli się na wieść o tym, że produkcja będzie kontynuacją oryginalnej serii. Inni natomiast, mając w pamięci niewypał jakim okazało się widowisko z 2016 roku, woleliby aby marka już nie wracała. Kolejna część jest jednak już faktem, a w maju prawdopodobnie ruszą do niej zdjęcia!

W lutym otrzymamy nowy zwiastun "Mrocznej Phoenix"?

Tajemniczy wpis pojawił się na krótko na oficjalnym, japońskim profilu filmu na Twitterze. Bardzo szybko został skasowany, jednak osoby, które miały okazję go ujrzeć twierdzą, że wiedzą kiedy dokładnie zadebiutuje nowy zwiastun widowiska "Mroczna Phoenix".

Will Smith w niebieskim kolorze, czyli Dżin z Aladyna w pełnej krasie!

Disney stawia obecnie na odświeżanie swoich klasyków. Otrzymaliśmy już aktorską wersję "Pięknej i Bestii", w realizacji są takie produkcje, jak "Król Lew" czy "Dumbo", a wielkimi krokami zbliża się premiera "Aladyna", którego pierwsze zapowiedzi podzieliły fanów za sprawą wyglądu Dżina, którego portretuje Will Smith. Wygląda jednak na to, że w postprodukcji sporo się zmieniło.

Zabawka zdradza prawdziwą tożsamość towarzysza Kapitan Marvel?

Już ósmego marca na ekrany kin wejdzie od dawna oczekiwana produkcja poświęcona postaci "Kapitan Marvel". Widzowie, którzy mieli okazję już ją widzieć na pokazach testowych są zgodni, że widowisko kradnie zwłaszcza jeden, czworonożny bohater. Czy wypuszczona właśnie zabawka zdradza jego prawdziwą tożsamość?

"Aquaman" doczeka się spin-offu!

Pierwotne plany DC związane z budowaniem kinowego uniwersum superbohaterów uległy gwałtownym zmianom. Jak się okazuje, jedną z nowości, jaka została właśnie zapowiedziana, będzie spin-off "Aquamana"!

Plotka: Czarna Wdowa zaliczy opóźnienie?

Zapowiadana od wielu lat produkcja poświęcona postaci Czarnej Wdowy może zaliczyć opóźnienie. Tak przynajmniej wynika z najnowszej plotki, która pojawiła się w sieci.

Czy "Strażnicy Galaktyki vol. 3" skorzystają ze scenariusza Jamesa Gunna? Chris Pratt odpowiada!

Odsunięcie ojca sukcesu filmu "Strażnicy Galaktyki" od prac nad trzecią częścią było dla wielu fanów poważnym ciosem. Disney podjął taką decyzję ze względu na kontrowersyjne wpisy Gunna sprzed lat. Wygląda jednak na to, że przynajmniej scenariusz pozostanie niezmieniony.