Filmy

  Mads Mikkelsen nowym Grindelwaldem!

  Po zwolnieniu Johnny'ego Deppa z roli Grindelwalda w kolejnych odsłonach "Fantastycznych Zwierząt", internet obiegła wieść, że jego miejsce może zająć Mads Mikkelsen. Jak się okazuje, Warner Bros. oficjalnie potwierdziło tę informację.

  Nowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości zadebiutuje w przyszłym tygodniu!

  Pierwszy zwiastun reżyserskiej wersji "Ligi Sprawiedliwości" spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Nic więc dziwnego, że od jego premiery fani zastanawiają się, kiedy Zack Snyder pokaże coś więcej. Wszystko wskazuje na to, że na nowy materiał nie będziemy musieli długo czekać!

  Kate Mara mówi o swoich nieprzyjemnych doświadczeniach podczas prac nad "Fantastyczną Czwórką"

  "Fantastyczna Czwórka" Josha Tranka z pewnością należy do kategorii filmów, o których chciałoby się szybko zapomnieć. Co jakiś czas na jaw wychodzą jednak pewne wydarzenia, które skutecznie przypominają nam o tym "dziele". Tym razem wcielająca się w Sue Storm Kate Mara postanowiła podzielić się swoimi przykrymi doświadczeniami z planu.

  "Angel.A" zadebiutuje w sieci już w listopadzie!

  W lutym tego roku mieliśmy okazję uczestniczyć w kinowej premierze filmu "Angel.A". Niezależna produkcja w reżyserii Adama Nowaka bardzo przypadła nam do gustu i tym bardziej cieszy nas fakt, że już w listopadzie trafi na YouTube'a, gdzie będzie dostępna dla wszystkich!

  Nie żyje Chadwick Boseman

  Minionej nocy dowiedzieliśmy się o śmierci Chadwicka Bosemana. Aktor znany choćby z roli Czarnej Pantery zmarł z powodu komplikacji związanych z chorobą nowotworową, która od 2016 roku wyniszczała jego ciało. Miał 43 lata.

  Liga Sprawiedliwości powraca! Zwiastun Snyder Cut dostępny w sieci!

  Odbywający się właśnie panel DC FanDome przyniósł nam pełen zwiastun oryginalnie zaplanowanej przez Zacka Snydera wersji filmu "Liga Sprawiedliwości". Widzimy w nim sporo zmian jakie zaszły w stosunku do tego, czym uraczył nas Joss Whedon.

  Oficjalne logo "The Batman" zaprezentowane!

  Matt Reeves postanowił podzielić się z fanami oficjalnym logiem szykowanego właśnie widowiska poświęconego solowym przygodom Batmana. Dodatkowo możemy ujrzeć świetną grafikę wykonaną przez Jima Lee.

  Ben Affleck raz jeszcze przywdzieje kostium Batmana!

  Dla wielu fanów potężnym ciosem była wieść, że Ben Affleck postanowił pożegnać się raz na zawsze z rolą Batmana. Wygląda jednak na to, że aktor przynajmniej raz jeszcze wcieli się w obrońcę Gotham, a dodatkowo nie będzie jedyną gwiazdą, która powróci do tej roli!

  "Liga Sprawiedliwości" Zacka Snydera ujrzy światło dzienne!

  To już koniec wszelkich spekulacji i domysłów. Po głośnej akcji #releasethesnydercut, a także intensywnych staraniach samego reżysera, Warner Bros. podjęło decyzję o ukończeniu tej wersji filmu i umieszczeniu jej w repertuarze swojej nowej platformy HBO MAX!

  "(Nie)Sprawna" z kolejnymi, prestiżowymi nagrodami!

  Miło nam poinformować, iż "(Nie)Sprawna", czyli film Adama Nowaka rozwijający uniwersum, które zapoczątkowała "Angel.A" może pochwalić się kolejnymi, prestiżowymi nagrodami!