Filmy

  Kontynuacja Venoma doczekała się pierwszego trailera!

  "Venom: Let There Be a Carnage" (polski tytuł "Venom 2: Carnage") to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów od Sony. Mająca mieć swoją premierą już w zeszłym roku produkcja doczekała się w końcu pierwszego trailera! Nie wszystkim jednak przypadł on do gustu.

  Liga Sprawiedliwości Jossa Whedona

  Niedawno na HBO Max (w Polsce HBO Go) zadebiutowała „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. Była to okazja do zapoznania się z oryginalną wizją artystyczną reżysera i przy okazji próba wymazania złych wspomnień po obrazie, jaki zaserwował nam Joss Whedon. Jak się jednak okazuje, ten drugi także ma w zanadrzu swoją wersję reżyserską i ma zamiar podzielić się nią z widzami!

  Mechagodzilla pojawi się w filmie "Godzilla vs. Kong"?

  W zeszłym roku zaprezentowano zabawki mające promować długo oczekiwane widowisko, w którym Godzilla zmierzy się King Kongiem. Fani od razu dostrzegli, że jest wśród nich Mechagodzilla, której obecności w filmie nie potwierdzono. Wydaje się jednak, że pierwszy trailer może sugerować obecność stalowego giganta - no chyba, że twórcy postanowili nas trochę strollować.

  Pierwszy trailer "Godzilla vs Kong" zadebiutował w sieci!

  Po długich oczekiwaniach możemy w końcu zapoznać się z pierwszym trailerem widowiska "Godzilla vs Kong". Film, którego premiera była już kilka razy przekładana, zadebiutuje w marcu tego roku!

  Nowa Fantastyczna Czwórka zapowiedziana!

  Fani podejrzewali już od dawna, że Marvel po cichu pracuje nad wprowadzeniem Fantastycznej Czwórki do MCU. Teraz mają już pewność, że tak właśnie jest. Marvel oficjalnie zapowiedział nowe widowisko!

  "Spider-Man 3" stawia na multiversum? Alfred Molina powraca jako Doktor Octopus i to nie koniec rewelacji!

  Alfred Molina powraca jako Doktor Octopus, a szykowana część trzecia przygód Petera Parkera powoli nabiera kształtów. Czy twórcy filmu mają dla nas jeszcze jakieś niespodzianki? Wiele wskazuje na to, że tak!

  Mads Mikkelsen nowym Grindelwaldem!

  Po zwolnieniu Johnny'ego Deppa z roli Grindelwalda w kolejnych odsłonach "Fantastycznych Zwierząt", internet obiegła wieść, że jego miejsce może zająć Mads Mikkelsen. Jak się okazuje, Warner Bros. oficjalnie potwierdziło tę informację.

  Nowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości zadebiutuje w przyszłym tygodniu!

  Pierwszy zwiastun reżyserskiej wersji "Ligi Sprawiedliwości" spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Nic więc dziwnego, że od jego premiery fani zastanawiają się, kiedy Zack Snyder pokaże coś więcej. Wszystko wskazuje na to, że na nowy materiał nie będziemy musieli długo czekać!

  Kate Mara mówi o swoich nieprzyjemnych doświadczeniach podczas prac nad "Fantastyczną Czwórką"

  "Fantastyczna Czwórka" Josha Tranka z pewnością należy do kategorii filmów, o których chciałoby się szybko zapomnieć. Co jakiś czas na jaw wychodzą jednak pewne wydarzenia, które skutecznie przypominają nam o tym "dziele". Tym razem wcielająca się w Sue Storm Kate Mara postanowiła podzielić się swoimi przykrymi doświadczeniami z planu.

  "Angel.A" zadebiutuje w sieci już w listopadzie!

  W lutym tego roku mieliśmy okazję uczestniczyć w kinowej premierze filmu "Angel.A". Niezależna produkcja w reżyserii Adama Nowaka bardzo przypadła nam do gustu i tym bardziej cieszy nas fakt, że już w listopadzie trafi na YouTube'a, gdzie będzie dostępna dla wszystkich!