Filmy

Thor doczeka się kolejnego filmu?

Marvel przyzwyczaił nas do tego, że poszczególni bohaterowie otrzymują maksymalnie trzy solowe filmy. Tymczasem kolejne źródło podaje, że jeden z nich może doczekać czwartego. Mowa o Thorze, a źródłem przecieku jest nie kto inny, jak wcielająca się w postać Walkirii Tessa Thomson.

"Mroczna Phoenix" z finalnym trailerem!

Zgodnie z zapowiedziami Sophie Turner, w sieci zadebiutował właśnie finałowy zwiastun widowiska "Dark Phoenix". Materiał zawiera parę nowych scen i pozwala nam dowiedzieć się kilku rzeczy na temat zbliżającego się widowiska.

Poznaliśmy oficjalny tytuł IX części "Gwiezdnych wojen"!

O części dziewiątej "Gwiezdnych wojen" nie wiedzieliśmy do tej pory prawie nic. Teraz, dzięki wydarzeniu "Star Wars Celebration" nie tylko poznaliśmy oficjalny tytuł, ale także mieliśmy okazję ujrzeć pierwszą zapowiedź tego widowiska!

Nowy "Hellboy" najgorszą adaptacją komiksów w historii kina?!

Pierwsze recenzje "Hellboya" zaczęły pojawiać się w sieci i niestety nie napawają optymizmem. Produkcja, która ma stanowić restart serii wypada naprawdę kiepsko i w serwisie Rotten Tomatoes zebrała jedynie 11% pozytywnych recenzji. Co jest największym problemem tego filmu?

Zabawka z "Avengers: Endgame" zdradza pewien element fabuły?

Do premiery "Avengers: Endgame" zostały już praktycznie tylko dwa tygodnie. Kampania promocyjna nie zwalnia, a w sieci pojawia się coraz więcej materiałów związanych z widowiskiem. Jeden z nich może przypadkowo zdradzać pewien istotny szczegół fabuły i przy okazji potwierdzać plotkę, o której jakiś czas temu było głośno.

Na X-Menów w MCU przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

Przejęcie aktywów Foxa przez koncern Disneya sprawiło, że prawa do X-Menów i Fantastycznej Czwórki powróciły do Marvela. Jak się jednak okazuje, nieprędko ujrzymy bohaterów na wielkim ekranie.

Plotka: "Doktor Strange 2" i "Czarna Wdowa" planowane na przyszły rok?

O tym, że Doktor Strange doczeka się drugiej części wiemy już od dawna. Do tej pory jednak nie było wiadomo, kiedy film miałby zadebiutować w kinach. Najnowsza plotka każe sądzić, że rok 2020 miałby należeć właśnie do tej produkcji, a także solowego filmu o Czarnej Wdowie. 

"Joker" doczekał się zwiastuna!

Film poświęcony genezie jednego z najbardziej charakterystycznych przeciwników Batmana doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna! Jeżeli jesteście ciekawi, jak zapowiada się "Joker" to poniżej znajdziecie odpowiedź.

Nowy materiał z "Avengers: Endgame" właśnie zadebiutował w sieci!

W sieci ukazał się właśnie nowy materiał promocyjny filmu "Avengers: Endgame". Warto zwrócić na niego uwagę, gdyż zawiera całą masę dotąd niepublikowanych scen.

Maraton filmów Marvela z szansą na zdobycie 1000 dolarów?!

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś czy bylibyście w stanie obejrzeć wszystkie do tej pory wypuszczone filmy Marvel Cinematic Universe (z pominięciem "Kapitan Marvel"), a przy okazji przebywacie obecnie w USA to nadarza się super okazja, aby to sprawdzić. Śmiałkowie, którzy dokonają tego czynu mogą zdobyć 1000 dolarów i masę nagród dodatkowych.