Filmy

Współpraca Sony i Marvela zerwana? Co ze Spider-Manem w MCU?!

Bardzo niepokojące wieści dotarły do nas za sprawą serwisu Deadline.com. Niepotwierdzone jeszcze oficjalnie informacje każą nam sądzić, że współpraca pomiędzy Sony a Marvelem została zerwana i Człowiek Pająk przestanie pojawiać się w MCU.

Plotka: Jared Leto powróci jako Joker?

Ten casting budził emocje od samego początku. Jedni oburzali się, gdy tylko Jared został obsadzony w roli, inni - gdy zobaczyli jego stylizację, jeszcze inni - po premierze filmu.

Nowy Spider-Man w rozszerzonej odsłonie

4 minuty - zaledwie tyle dodatkowego materiału pojawi się w filmie "Spider-Man. Daleko od domu", który powróci do kin w edycji rozszerzonej.

Kirsten Stewart w zwiastunie thrillera science fiction

Trailer robi wrażenie, a w Kirsten nie sposób poznać Belli z sagi "Zmierzch".

Wiedźmin przerobiony na sitcom?

Dla wielu z Was tytuł tego newsa wyda się dziwny. Wszak polska próba ekranizacji Wiedźmina przez wielu uważana jest za prawdziwą komedię pomyłek (choć określenie tragedia zdecydowanie lepiej pasuje). Jak się jednak okazuje, ktoś postanowił przerobić filmową przygodę Geralta z Rivii na prawdziwy sitcom. Jak się prezentuje efekt tych prac?

"Wonder Woman: Bloodlines" z pierwszym trailerem!

"Wonder Woman: Bloodlines" to kolejna animacja ze studia DC, która tym razem skupia się z najsłynniejszej Amazonce a świecie. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy trailer tego filmu. Możecie się z nim zapoznać poniżej.

Rodzina Addamsów doczekała się pierwszego zwiastuna!

Film animowany poświęcony jednej z najpopularniejszych rodzin na świecie doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna! Jak prezentują się Addamsowie w nowej animacji?

Andy Serkis oficjalnie zajmie się kontynuacją Venoma!

Spekulowało się o tym już od jakiegoś czasu, jednak teraz mamy oficjalne potwierdzenie! Andy Serkis zajmie się reżyserią drugiej części Venoma!

Lilly Wachowski liczy na sukces nowego Matrixa?

Dwa lata temu informowaliśmy Was o planach na realizację nowego filmu w uniwersum Matrixa. O projekcie postanowiła wypowiedzieć się jedna z reżyserek oryginału.

Wściekły Hulk na grafice koncepcyjnej z "Avengers: Age of Ultron"

Chociaż od premiery filmu "Avengers: Age of Ultron" minęło już kilka lat, to co jakiś czas do sieci trafiają grafiki koncepcyjne związane z tym widowiskiem. Najnowsza prezentuje wkurzonego Hulka.