Filmy

  "Projekt R019", czyli prawdziwa gratka dla miłośników klimatów post-apokaliptycznych!

  Miłośników kina utrzymanego w klimacie postapo z pewnością powinna zainteresować niezależna produkcja "Projekt R019", która kilka dni temu miała swoją premierę na serwisie YouTube. Jej autorami są Polacy, jednak zdjęcia realizowano nie tylko w naszym kraju!

  Start zdjęć do "Shazama 2" w przyszłym roku

  Dobra wiadomość dla fanów Shazama! W przyszłym roku ruszają zdjęcia do kontynuacji hitu DC - jak mówi  gwiazda produkcji, Zachary Levi, pierwszy klaps na planie padnie jeszcze przed latem 2020.

  Kolejny "Obcy" w natarciu?

  Chodzą głosy, że miłośnicy Prometeusza i Obcego: Przymierze doczekają się kolejnego filmu o ksenomorfie w reżyserii Ridleya Scotta. Trwają prace nad scenariuszem.

  Druga część Godzilli daje radę?

  Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery filmu "Godzilla II: Król Potworów". Z tego powodu w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze, przedpremierowe recenzje widowiska. Czy zdaniem widzów produkcja sprostała stawianym przed nią wymaganiom?

  Harrison Ford nie odda nikomu roli Indiany Jonesa?

  Piąty film o przygodach Indiany Jonesa będzie prawdopodobnie ostatnim, w którym ujrzymy Harrisona Forda. Czy w takim wypadku jest szansa, by ktoś przejął po nim pałeczkę w potencjalnych przyszłych produkcjach?

  Nowy spot "Mrocznej Phoenix"

  Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery ostatniego filmu o X-Menach, który ukaże się za sprawą wytwórni Fox. Nowa zapowiedź stara się pokazać nam, że moc Mrocznej Phoenix jest naprawdę wielka. Czy jednak to wystarczy by zmazać złe wspomnienia po poprzednim filmie?

  Terminator z pierwszym zwiastunem!

  Czy „Terminator: Mroczne przeznaczenie” ma szanse przywrócić świetność serii, której dwie pierwsze odsłony po dziś dzień budzą zachwyt w widzach? Pierwszy trailer nowego filmu może chociaż częściowo udzielić nam odpowiedzi na to pytanie.

  Mandaryn powróci do MCU?

  Trzecia część "Iron Mana" bardzo podzieliła fanów. Niektórzy uznali, że film świetnie oddaje traumę, jaką przeżył Tony Stark i tym samym stanowi idealne zwieńczenie trylogii, inni natomiast skupili się na wątku postaci Mandaryna, który w ich odczuciu został całkowicie zmarnowany. Marvel zdaje sobie sprawę z oczekiwań swojej publiczności i być może już wkrótce ujrzymy na ekranie prawdziwego Mandaryna!

  Nowy trailer filmu "Spider-Man: Far From Home" spoileruje wydarzenia z "Avengers: Endgame"!

  W sieci ukazał się nowy zwiastun widowiska "Spider-Man: Far From Home". Ostrzegamy jednak osoby, które nie widziały jeszcze filmu "Avengers: Endgame" o tym, że materiał zawiera w sobie spoilery ze wspomnianego dzieła.

  Nie żyje Peter Mayhew, łagodny olbrzym, odtwórca roli Chewbacki

  Tego aktora znał każdy fan "Gwiezdnych wojen", nawet jeśli nie każdy potrafiłby go rozpoznać - bowiem na planie Peter Mayhew skrywał się pod kostiumem. Zagrał Chewbackę w pięciu częściach gwiezdnej sagi (całej starej trylogii oraz w "Zemście Sithów" i "Przebudzeniu Mocy"). Później przeszedł na emeryturę, a w najnowszych filmach zastąpił go Joonas Suotamo.