Gry

  "Diablo IV" oficjalnie zapowiedziane! Jest pierwszy zwiastun!

  O toczących się pracach nad kolejną odsłoną Diablo mówiło się od dawna, jednak dopiero teraz Blizzard zdecydował się oficjalnie zapowiedzieć tytuł. Pierwszy zwiastun produkcji każe nam sądzić, że mroczny klimat dwóch pierwszych odsłon powróci w części czwartej!

  Poznaliśmy datę premiery Wiedźmina 3 na konsoli Nintendo Switch! Jest i nowy trailer!

  Tegoroczna zapowiedź premiery "Wiedźmina 3" na konsoli Nintendo Switch wywołała żywe dyskusje na temat tego czy gra będzie w stanie działać poprawnie na przenośnym sprzęcie od wielkiego N. Już 15 października będziemy mogli przekonać się jak sprawa wygląda w praktyce.

  Diablo powrócił... w przeglądarce!

  Pamiętacie jeszcze czasy gdy na rynku debiutowała pierwsza część "Diablo"? Po dziś dzień odsłona ta uważana jest przez wielu graczy za najlepszą z całej serii. Teraz możemy do niej powrócić za sprawą konwersji, która działa w przeglądarce!

  Disney ma zamiar kupić... Activision Blizzard?

  Najwyraźniej przejęcie aktywów Foxa to dla Disneya za mało. Najnowsze informacje każą sądzić, że Dom Myszki Miki ma obecnie chrapkę na Activision Blizzard! Tak przynajmniej można interpretować wypowiedź jednego z udziałowców.

  Plotka: kontynuacja "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" trafi do sprzedaży w przyszłym roku?

  Gra "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" okazała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej dopracowanych produkcji na konsolę Nintendo Switch. Targi E3 przyniosły nam zapowiedź sequela produkcji. Czy to możliwe, że zadebiutuje on już w przyszłym roku?

  Gra "Marvel's Avengers" doczeka się edycji kolekcjonerskiej z figurką Kapitana Ameryki!

  "Marvel's Avengers" to zapowiedziana przez studio Crystal Dynamics gra, w której będziemy mogli wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów Marvela. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące edycji kolekcjonerskiej!

  Cyperpunk 2077 uniemożliwia zabijanie dzieci

  CD Projekt Red potwierdziło, że w najnowszej grze studia, Cyberpunk 2077, nie będzie możliwości atakowania dzieci oraz postaci niezależnych ważnych dla fabuły. Jednocześnie zaznaczono, że możliwe będą zachowania agresywne w stosunku do większości spotykanych postaci, co jednak będzie miało swoje konsekwencje.

  "Wiedźmin 3" trafi na konsolę Nintendo Switch!

  Plotkowano o tym od dawna, jednak dopiero konferencja Nintendo na targach E3 przyniosła potwierdzenie. "Wiedźmin 3" wraz z dodatkami trafi na przenośną konsolę wielkiego N!

  Nowa zapowiedź "Cyberpunk 2077" prosto z targów E3!

  Najnowsze dzieło studia CD Projekt RED pojawiło się na targach E3 i z miejsca spotkało się z bardzo przychylnym przyjęciem ze strony uczestników imprezy. Teraz i wy możecie przekonaćć się, jak prezentuje się gra, a także jaki sławny aktor się w niej pojawi.

  Mistrzostwa Polski Gry o Tron w Poznaniu 2019 - 18 uczestników, 6 miast, tylko 1 zwycięzca

  1 i 2 czerwca 2019 w Parku Sportowo-Rekreacyjnym fairPlayce w Poznaniu, odbyły się eliminacje Otwartych Mistrzostw Polski w grze planszowej - Gra o Tron. Przez dwa dni 18 uczestników z 6 miast Polski rozegrało w sumie 12 partii gry (średnio 4 godziny każda). Po każdej grze zawodnicy otrzymywali punkty w zależności od osiągów w danej rozgrywce. Na koniec eliminacji sześciu zawodników z największą liczbą punktów dostało się do finału.