Gry

  Unreal Engine 5 zapowiedziany! Pierwsza prezentacja odbyła się na Playstation 5!

  Do tej pory to Microsoft prowadził w rywalizacji związanej z promowaniem nadchodzących konsol nowej generacji. Wygląda jednak na to, że Sony zrobiło własnie poważny krok w kierunku przejęcia pałeczki.

  Pad do Playstation 5 oficjalnie zaprezentowany!

  Do tej pory mogliśmy jedynie sobie wyobrażać wygląd Playstatnion 5 i jej padów. O ile sama konsola dalej stanowi dla nas tajemnicę, to dosłownie chwilę temu Sony zdecydowało się ujawnić światu oficjalny wygląd Dualshocka 5!

  W sieci pojawił się nowy gameplay z anulowanego "StarCraft: Ghost"

  Pierwsza zapowiedź "StarCraft: Ghost" rozpaliła wyobraźnię fanów jednej z najpopularniejszych strategii czasu rzeczywistego. Osadzona w uniwersum StarCrafta, a jednocześnie przynosząca zupełnie inny model rozgrywki produkcja została jednak po wielu latach prac anulowana. W sieci pojawił się nowy materiał pokazujący, jak mogła się prezentować ta gra.

  Warner Bros. chce zbudować spójne uniwersum gier DC? Seria Arkham doczeka się restartu?

  O tym, że studio WB Montreal pracuje nad nową produkcją o Mrocznym Rycerzu słyszymy od dawna. Jak się okazuje, gra może stać się pierwszym z elementów o wiele większej układanki, a jednocześnie doprowadzić do "miękkiego" rebootu znanego nam z produkcji studia Rocksteady uniwersum.

  "Diablo IV" oficjalnie zapowiedziane! Jest pierwszy zwiastun!

  O toczących się pracach nad kolejną odsłoną Diablo mówiło się od dawna, jednak dopiero teraz Blizzard zdecydował się oficjalnie zapowiedzieć tytuł. Pierwszy zwiastun produkcji każe nam sądzić, że mroczny klimat dwóch pierwszych odsłon powróci w części czwartej!

  Poznaliśmy datę premiery Wiedźmina 3 na konsoli Nintendo Switch! Jest i nowy trailer!

  Tegoroczna zapowiedź premiery "Wiedźmina 3" na konsoli Nintendo Switch wywołała żywe dyskusje na temat tego czy gra będzie w stanie działać poprawnie na przenośnym sprzęcie od wielkiego N. Już 15 października będziemy mogli przekonać się jak sprawa wygląda w praktyce.

  Diablo powrócił... w przeglądarce!

  Pamiętacie jeszcze czasy gdy na rynku debiutowała pierwsza część "Diablo"? Po dziś dzień odsłona ta uważana jest przez wielu graczy za najlepszą z całej serii. Teraz możemy do niej powrócić za sprawą konwersji, która działa w przeglądarce!

  Disney ma zamiar kupić... Activision Blizzard?

  Najwyraźniej przejęcie aktywów Foxa to dla Disneya za mało. Najnowsze informacje każą sądzić, że Dom Myszki Miki ma obecnie chrapkę na Activision Blizzard! Tak przynajmniej można interpretować wypowiedź jednego z udziałowców.

  Plotka: kontynuacja "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" trafi do sprzedaży w przyszłym roku?

  Gra "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" okazała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej dopracowanych produkcji na konsolę Nintendo Switch. Targi E3 przyniosły nam zapowiedź sequela produkcji. Czy to możliwe, że zadebiutuje on już w przyszłym roku?

  Gra "Marvel's Avengers" doczeka się edycji kolekcjonerskiej z figurką Kapitana Ameryki!

  "Marvel's Avengers" to zapowiedziana przez studio Crystal Dynamics gra, w której będziemy mogli wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów Marvela. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące edycji kolekcjonerskiej!