Komiksy

  Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata!

  Bardzo ciekawą propozycję dla fanów superbohaterek przygotowało wydawnictwo Egmont. "Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata" to pozycja, która udowadnia, że silne kobiety od dawna brały aktywny udział w tworzeniu niezapomnianych historii, z których obecnie garściami czerpie Marvel Cinematic Universe.

  Nadciągają Armie Zdobywcy

  Studio Lain wyda album Armie zdobywcy Jeana-Claude'a Gala (ilustracje) i Jeana-Pierre'a Dionneta (scenariusz). Premiera planowana jest na połowę grudnia.

  Egmont z zapowiedziami wydawniczymi

  Pomimo tego, że dopiero mamy listopad, wydawnictwo Egmont ujawniło już listę premier na pierwszy miesiąc nadchodzącego roku.

  Marie Severin nie żyje

  W wieku 89 lat zmarła Marie Severin, długoletnia weteranka komiksowego świata, która współpracowała ze Stanem Lee przy stworzeniu postaci Spider-Women. Była jedną z pionierek komiksowych historii, w których główne role odgrywały kobiety.

  Komiksowy prequel "Kapitan Marvel" ujawni co się działo z bohaterką?

  Wydawnictwo Marvel ogłosiło, że już w listopadzie pojawi się komiks "Kapitan Marvel Prelude", w którym otrzymamy kilka wskazówek dotyczących tego, co się mogło dziać z Carol Danvers już po wydarzeniach, które poznamy z jej solowego filmu.

  Harley Quinn i Poison Ivy wzięły ślub?

  Harley Quinn i Poison Ivy w ostatnich latach łączyły coraz bardziej zażyłe stosunki. Teraz okazuje się, że bohaterki wzięły ślub!

  "Powrót Wolverine'a" zapowiedziany! Historia budzi kontrowersje!

  O tym, że nikt tak naprawdę nie zdecyduje się skasować serii przynoszącej zyski wiemy od dawna. Tym razem swojego powrotu doczeka się Wolverine. Jego nowa historia budzi jednak coraz większe kontrowersje, a wszystko ze względu na... szpony.

  Steve Ditko nie żyje

  Smutne wieści nabiegły do nas zza oceanu. W wieku dziewięćdziesięciu lat zmarł Steve Ditko, współtwórca postaci Spider-Mana, a także wielu innych bohaterów. Jego śmierć potwierdziła nowojorska policja.

  Nowa seria komiksów Firefly zapowiedziana!

  Już ponad dekada minęła od zakończenia serialu Firefly. Wciąż jednak są fani, którzy liczą na nowe historie rozgrywające się w tym świecie. Niestety, szanse na kontynuowanie serialu są prawie zerowe, jednak na polu książek i komiksów cały czas coś się dzieje.

  Jubileuszowa okładka Supermana

  Osiemdziesiąt lat to naprawdę ładny wynik! Tyle właśnie lat kończy w tym roku postać Supermana. Z tej okazji Empire Magazine zaprezentowało jubileuszową okładkę na której możemy ujrzeć aktorów wcielających się w postać Człowieka ze Stali.