Konwenty

  Tegoroczny San Diego Comic-Con może zostać odwołany z powodu koronawirusa. Istnieje jednak szansa na jakiś wariant online.

  San Diego Comic-Con to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników popkultury z całego świata. Niestety trwająca pandemia koronawirusa może sprawić, że w tym roku impreza nie odbędzie się, a przynajmniej nie w formie, jaką znamy.

  Copernicon już w ten weekend!

  Już w ten weekend rozpoczyna się kolejna edycja Coperniconu, czyli jednego z najpopularniejszych konwentów w naszym kraju. Twórcy przygotowali dla uczestników całą masę atrakcji! Poniżej prezentujemy szczegóły.

  Zapraszamy na Copernicon!

  Tegoroczna edycja Coperniconu zbliża się wielkimi krokami! Poniżej możecie znaleźć kilka informacji związanych z imprezą.

  Polcon startuje już najbliższy czwartek!

  Już w najbliższy czwartek rozpocznie się kolejna edycja Polconu, która tym razem odbędzie się Białymstoku. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników całą masę atrakcji, które wypełnią aż cztery dni! Poniżej możecie zapoznać się ze szczegółami.

  Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz 2019 wystartuje już na początku września!

  Wrzesień to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także świetna okazja by spędzić kilka dni w prawdziwe fantastycznej atmosferze!

  Zaplanuj podróż, dokończ cosplay, pakuj plecak! Pora ruszać na Sabat Fiction – Fest 2019!

  Stowarzyszenie Sabat Fiction oraz Targi Kielce S.A. mają zaszczyt zaprosić na kolejną, szóstą już edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sabat Fiction – Fest. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia 2019 roku, na terenie Targów Kielce. Miłośnicy szeroko pojętej popkultury, fantastyki i kultury dalekiego wschodu ponownie będą mieli okazję spędzić wyjątkowe trzy dni na targowych halach, wypełnionych mnóstwem - dosłownie i w przenośni - fantastycznych atrakcji.

  Zapraszamy na Polcon 2019!

  Już tylko niecałe dwa tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia kolejnej edycji Polconu, która tym razem odbędzie się Białymstoku. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników całą masę atrakcji, które wypełnią aż cztery dni! Poniżej możecie zapoznać się ze szczegółami.

  Mark Rein•Hagen gościem Pyrkonu 2019!

  Mark Rein•Hagen to wielokrotnie nagradzany projektant gier fabularnych, komputerowych i planszowych, powszechnie znany jako twórca gry fabularnej "Wampir: Maskarada" i związanych z nią gier z uniwersum Świata Mroku, czyli "Wilkołaka: Apokalipsy" oraz "Changeling: The Dreaming" i "Wraith: The Oblivion".

  Bebok w natarciu

  Bebok - wieczór z grami fabularnymi to wydarzenie dla młodzieży i dorosłych. Celem imprezy jest umożliwienie uczestnikom spędzenia kilku godzin na aktywnym graniu w gry fabularne.

  Na Warsaw Comic Conie koniecznie zajrzyj do bloku wiedźmińskiego!

  Anna Tess Gołębiowska, redaktorka Efantastyki, poprowadzi w czasie imprezy w Nadarzynie dwa panele dyskusyjne poświęcone tematyce okołowiedźmińskiej. Oba odbędą się już w tę sobotę. Jednocześnie na tej edycji Warsaw Comic Conu debiutuje, póki co w dość okrojonej wersji, blok wiedźmiński, który ma zagościć na imprezie na stałe. Zapraszamy na wszystkie wiedźmińskie punkty, a w szczególności na panele moderowane przez Tess. Dajcie znać, o czym chętnie posłuchalibyście przy okazji kolejnej edycji WCC.