Książki

  "Droga ze stali i nadziei" już w sprzedaży!

  Dwadzieścia lat po nuklearnej wojnie świat powoli powstaje z kolan. Takiej prawdy dowiedzieliśmy się jako Artem w Metro Exodus, gdy opuściliśmy Moskwę, gdzie zatrzymał się czas. Droga stali i nadziei opowiada o bohaterach jak Artem, którzy przełamują wieloletni impas i ruszają w nieznane im rewiry, by odmienić swoje życie.

  „Droga stali i nadziei”: premiera nowej książki w Uniwersum Metro 2033 już 24 lutego!

  W zniszczonym nuklearną wojną świecie każdego, kto chce decydować o swoim życiu i przyszłości, czeka droga stali, na końcu której może ukaże się drżący miraż nadziei.

  Już jest – 4. tom fantastycznej serii „Droga Szamana” właśnie trafił na księgarskie półki!

  Jeżeli nie mogliście doczekać się kolejnego tomu "Drogi Szamana" to mamy dla was świetną wiadomość! Książka „Droga Szamana. Etap 4: Zamek Widmo” właśnie pojawiła się w sprzedaży!

  Droga Szamana. Etap czwarty: 4: Zamek widomo. Już 10 lutego w księgarniach

  Przygotuj się na kolejną, czwartą część najbardziej ekscytującej serii w ramach nowego gatunku LitRPG. Wraz z Machanem ponownie zawitaj do wirtualnego świata Barliony i przenieś się na zupełnie nowy poziom rozrywki.

  Niespodzianka dla fanów uniwersum Warcrafta – po raz pierwszy w Polsce oficjalny ścienny kalendarz World of Warcraft na 2021 rok

  Niespodzianka dla fanów uniwersum Warcrafta – po raz pierwszy w Polsce oficjalny ścienny kalendarz World of Warcraft na 2021 rok

  Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o gamedevie, ale baliście się zapytać. „Tworzyć gry” Patryka Polewiaka już w księgarniach

  Uwielbiasz grać, ale samo granie to dla ciebie za mało i chciałbyś sam tworzyć wirtualne światy? Rozważasz karierę w branży gier wideo, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Sięgnij po „Tworzyć gry” Patryka Polewiaka.

  Premiera trzeciej i czwartej części serii Kepler62!

  W sprzedaży dostępne są już kolejne dwa tomy przygód niezwykłych nastolatków, od których zależy przyszłość naszej cywilizacji. "Kepler62. Część trzecia. Podróż" i "Kepler62. Część czwarta. Pionierzy" to bez wątpienia bardzo ciekawe rozwinięcie historii, która potrafi przyciągnąć nie tylko tych najmłodszych czytelników.

  „Przebudzenie cieni” – nowa oficjalna powieść w uniwersum legendarnej gry World of Warcraft – już w księgarniach

  Do księgarń trafiła właśnie nowa oficjalna powieść w uniwersum gry World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, będąca prequelem dodatku „Shadowlands”. Zanurz się w niezwykły świat opisany przez autorkę bestsellerów „New York Times’a”, Madeleine Roux…

  "Tron tyrana" - fragment dostępny w sieci!

  Jeżeli dalej zastanawiacie się czy warto sięgnąć po ostatni tom cyklu "Wielkie Płaszcze" to mamy nadzieję, że poniższy fragment pozwoli Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. W podjęciu decyzji może pomóc także zapoznanie się z naszą recenzją "Tronu Tyrana".

  Nowa powieść w świecie World of Warcraft już wkrótce w księgarniach!

  27 października zadebiutuje nowy dodatek gry World of Warcraft: Shadowlands. A już 16 września premiera nowej książki „Przebudzenie Cieni”, która wprowadzi wszystkich fanów w fabułę Shadowlands.