Książki

"Koło Osheim" od dzisiaj w sprzedaży!

Do księgarni trafił właśnie trzeci tom Trylogii "Wojna Czerwonej Królowej" zatytułowany "Koło Osheim". Najnowsza powieść Marka Lawrence'a ukazała się oczywiście nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc. Poniżej znajdziecie oficjalny opis wydawcy.

Nowa książką z serii Assassins Creed już 24 kwietnia w księgarniach Przygotujcie się na odyseję po lądach i morzach starożytnej Grecji!

„Assassin’s Creed: Odyssey” przenosi czytelnika do niesamowicie intrygującego okresu wojen peloponeskich, czyli do starożytnej Grecji. Głównym bohaterem jest misthios, najemniczka, nie asasyn. Jednak wielbiciele przygód zakapturzonych zabójców nie będą zawiedzeni, wręcz przeciwnie!

"Demony Leningradu" już wkrótce w sprzedaży!

Już 5 kwietnia do ponownej sprzedaży trafi nowe wydanie książki Adama Przechrzty „Demony Leningradu”. Powieść ukaże się oczywiście nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Oficjalne powieści Marvela po raz pierwszy w Polsce

Już w kwietniu nakładem Wydawnictwa Insignis do polskich księgarń trafi oficjalna powieść Uniwersum Marvela – „Wojna domowa”. To pierwszy z serii entuzjastycznie przyjętych przez czytelników tytułów ze świata marvelowskich superbohaterów.

"Openminder" już w sprzedaży!

Dzisiaj swoją premierę ma "Openminder", czyli debiutancka powieść Magdaleny Świerczek. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwo SQN, w serii Fantastycznie nieobliczalni, a nasz serwis objął nad nią patronat medialny. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

Powrót Wielkich Płaszczy!

Już dziś możecie znaleźć w księgarniach „Krew świętego” Sebastiena de Castella – trzeci tom uwielbianej przez czytelników serii fantasy. Poznajcie dalsze losy Falcia, Kesta i Brastiego.

"Niewyjaśnione tajemnice" już w sprzedaży!

Nakładem wydawnictwa Alma-Press ukazała się niezwykle ciekawa książka "Niewyjaśnione tajemnice" autorstwa znanego już na polskim rynku Joela Levy'ego (autora "Atlantydy i innych zaginionych cywilizacji" czy "Świętego Graala i innych skarbów..."). Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

Konkurs - do zdobycia "Harda Horda. Antologia opowiadań"

Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że ósmego marca obchodzimy dzień kobiet. Co zatem powiecie na konkurs, w którym do zdobycia jest egzemplarz książki "Harda Horda. Antologia opowiadań" ufundowany przez wydawnictwo SQN?

"Upadające Imperium" już w sprzedaży!

Od dzisiaj w księgarniach do nabycia jest nowa powieść Johna Scalziego, laureata nagrody Hugo i autora kilku bestsellerów z listy „New York Timesa”. "Upadające Imperium" to początek zupełnie nowej serii, która zdążyła zyskać już uznanie czytelników. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa NieZwykłe. 

„Krew świętego” już wkrótce trafi do sprzedaży! "Ostrze zdrajcy" do pobrania za darmo!

Jak zabić świętego? Falcio, Kest i Brasti niedługo się tego dowiedzą, ponieważ ktoś właśnie znalazł na to sposób. I żeby było ciekawiej, na jedną ze swoich pierwszych ofiar wybrał ich przyjaciółkę. Wielkie Płaszcze powracają. Trzeci tom tetralogii Sebastiena de Castela – „Krew świętego” – trafi do księgarń już 13 marca.