Książki

Premiera World of Warcraft. Przez Mroczny Portal: Horda powraca do Azeroth!

Poznajcie kolejny rozdział przekazów o bogatym i żywym uniwersum World of Warcraft. Przez Mroczny Portal to kontynuacja historii opowiedzianej w Falach Ciemności, która łączy w sobie losy najbardziej rozpoznawalnych i kluczowych postaci Warcrafta.

"Płomień i krzyż tom 3" już wkrótce w sprzedaży!

Już 13 lutego, nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, ukaże się trzeci tom serii "Płomień i Krzyż" autorstwa Jacka Piekary.

Samotniczy żywot trapera w Far Cry. Odkupienie. Książkowy prequel gry Far Cry 5 27 lutego w księgarniach

Jeśli z niecierpliwością czekaliście na grę „Far Cry. New Dawn” i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o uniwersum „Far Cry”, mamy dobrą wiadomość. Już 27 lutego ukaże się książkowy prequel piątej części serii, rzucający światło na niektóre z tajemnic społeczności Bram Edenu.

Przez mroczny portal – kolejna książka z serii Blizzard Legends już 13 lutego w księgarniach!

Przeżyj wraz z dobrze znanymi bohaterami dalszą część historii opowiedzianej w „Falach Ciemności”. Ponownie śledź kręte losy Turalyona i Allerii, które zawiodły ich wprost w objęcia Tysiącletniej Wojny. „Przez Mroczny Portal” to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Warcrafta II, dodatku do gry World of Warcraft: Burning Crusade, jak i oczywiście całego uniwersum Rzemiosła Wojny!

"Iluzja" od dzisiaj w sprzedaży!

Od dzisiaj w sprzedaży dostępna jest "Iluzja", czyli debiutancka powieść Marty Malinowskiej. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa SQN. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

"Iluzja"już wkrótce w sprzedaży. Przeczytaj fragment powieści!

Już 30 stycznia, nakładem wydawnictwa SQN ukaże się "Iluzja", czyli debiutancka powieść Marty Malinowskiej. Książka jest objęta patronatem naszego serwisu. Poniżej możecie zapoznać się z jej fragmentem, a także kilkoma słowami od Michała Cetnarowskiego, który miał już okazję książkę ocenić.

Premiera drugiej części „Szczurów Wrocławia” coraz bliżej

Już 30 stycznia do księgarń trafi wyczekiwana kontynuacja najlepiej sprzedającej się i najbardziej krwawej polskiej apokalipsy zombie. A kilka dni wcześniej odbędzie się we Wrocławiu specjalnie przedpremierowe spotkanie z autorem.

Iluzja już wkrótce w sprzedaży!

Już 30 stycznia, nakładem wydawnictwa SQN ukaże się "Iluzja", czyli debiutancka powieść Marty Malinowskiej. Książka jest objęta patronatem naszego serwisu. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

Zombie w PRL-u. Nadchodzi nowa powieść z serii „Szczury Wrocławia” Roberta J. Szmidta

Już 30 stycznia do księgarń trafi długo wyczekiwany spin-off głośnej powieści Roberta J. Szmidta „Szczury Wrocławia. Chaos”. Opowiada o walce oddziałów ZOMO z epidemią czarnej ospy i… hordami zombie. Wrocław lat 60. ubiegłego wieku znów otwiera przed czytelnikami drzwi do obskurnego, siermiężnego i cuchnącego bimbrem PRL-u.

Powieściowy prequel "Stranger Things" trafi do polskich księgarni!

Fenomenalny serial Netfliksa doczekał się powieściowego prequela! Za sprawą wydawnictwa Poradnia K już w kwietniu do rąk polskich czytelników trafi pierwsza z trzech powieści opartych na tej kultowej już produkcji.