Książki

Marta Kisiel nie zwalnia tempa. Zapowiedź nowej powieści aŁtorki

Kiedy Marta Kisiel w 2010 roku wydała zbiorek "Dożywocie", wiele osób okrzyknęło go debiutem roku. Później zniknęła na parę lat ze sceny, ale kiedy powróciła, to z hukiem.

"Zbrodnia po irlandzku" już wkrótce w księgarniach!

12 sierpnia 2019 r. nakładem Wydawnictwa INITIUM ukaże się druga powieść Aleksandry Rumin pt. „Zbrodnia po irlandzku”. Jest to lekka komedia z wątkiem kryminalnym, która idealnie nadaje się na letnie wieczory czy też aby uprzyjemnić czas podróży.

"Szpital" już w księgarniach!

Niespodzianka dla wszystkich fanów Roberta Szmidta. Już od wczoraj dostępny jest w księgarniach „Szpital”, czyli spin-off „Szczurów Wrocławia. Kraty”. Książka objęta jest patronatem naszego serwisu. 

„Szczury Wrocławia. Szpital” już wkrótce w sprzedaży!

Niespodzianka dla wszystkich fanów Roberta Szmidta. Już 31 lipca znajdziecie w księgarniach „Szpital” – spin-off książki „Szczury Wrocławia. Kraty”!

Ostatni Strażnik już w sprzedaży!

Dziś premiera wyczekiwanej przez fanów Warcrafta książki Ostatni Strażnik Jeffa Grubba. Wypełnia ona lukę w wydarzeniach między "Narodzinami hordy" a "Falami ciemności". Stała się też podstawą nowej wersji opowieści na potrzeby filmowego uniwersum "Warcraft: Początek". Jeśli jesteście ciekawi, jak bardzo Blizzard zmienił przygody Khadgara i Medivha, sięgnijcie po Ostatniego Strażnika!

Konkurs - wygraj jeden z trzech egzemplarzy powieści "„X-Men: Saga Mrocznej Phoenix”

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy konkurs, w którym możecie zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix”!

Oficjalna powieść Uniwersum Marvela „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix” już w sprzedaży!

W księgarniach możecie już znaleźć wydaną nakładem Wydawnictwa Insignis kolejną oficjalną powieść wydawnictwa Marvel Comics – adaptację kultowej „Sagi o Mrocznej Phoenix” Chrisa Claremonta i Johna Byrne’a.

Mroczne oblicze superbohatera. Oficjalna powieść Uniwersum Marvela „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix” wkrótce w księgarniach

Już 19 czerwca nakładem Wydawnictwa Insignis do księgarń trafi kolejna oficjalna powieść wydawnictwa Marvel Comics. Tym razem będzie to książkowa adaptacja kultowej „Sagi o Mrocznej Phoenix” Chrisa Claremonta i Johna Byrne’a.

Zmarł Maciej Parowski

Poniedziałek przywitał nas naprawdę smutną informacją. Minionej nocy zmarł Maciej Parowski, jeden z najbardziej zasłużonych dla polskiej fantastyki twórców. Miał 72 lata.

Bajka Jakuba Ćwieka do pogrania za darmo - jeszcze tylko dziś

Z okazji Dnia Dziecka Jakub Ćwiek postanowił zrobić prezent swoim fanom - udostępnił link do pobrania za darmo elektronicznej wersji bajki swojego autorstwa "Mój dziadek zamienia się w słonia". Opowieść zilustrowała Magdalena Babińska. Ta para autorów ma już na koncie inną wspólną publikację dla dzieci. To "Świetlik w ciemności", także do pobrania za darmo.