Książki

  Nowości od wydawnictwa Initium!

  Już na 14 lutego Wydawnictwo Initium przygotowało dwie intrygujące książki – „Zbrodnia na blokowisku” Aleksandry Rumin oraz „Nie wywołuj wilka z lasu” Kariny Bonowicz. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami książek oraz załączonymi okładkami.

  „World of Warcraft: Kronika” Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana pozycja wydawnicza z uniwersum Warcrafta już w polskich księgarń!

  „World of Warcraft: Kronika” to jedyne w swoim rodzaju kompendium w przejrzysty i przystępny sposób ukazujące historię Azeroth. Wydrukowana na uszlachetnionym papierze z wieloma barwnymi ilustracjami i oprawiona w twardą okładkę będzie prawdziwą ozdobą każdej domowej biblioteczki.

  Premiera "Córki Lasu"

  Już 20 listopada, nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc ukaże się "Córka Lasu", czyli najnowsza powieść cenionej na całym świecie pisarki Juliet Marillier. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

  "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena" już wkrótce w sprzedaży!

  14 listopada nakładem wydawnictwa INITIUM ukaże się powieść Larsa Simona zatytułowana "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena" - lekka komedia będąca fenomenalną historią o magii oraz gadającym, wyjątkowo sarkastycznym mopsie w roli głównej. Powieść zdecydowanie inna niż wszystkie, której absolutnie nie można przegapić!

  "Krwiodziej" już od jutra w sprzedaży!

  Seria, która zdołała przekonać do siebie ogromne rzesze czytelników na całym świecie, w końcu doczekała się kontynuacji. "Krwiodziej" , czyli kolejna część cyklu "Czaroziemie" autorstwa Susan Dennard, już jutro pojawi się w sprzedaży.

  Mutant, kolejna powieść z Uniwersum Metro 2033 już 16 października trafi do polskich czytelników

  Mutanty zawsze stanowiły istotny element świata Metra 2033. Ich rola sprowadzała się jednak głównie do oponentów bohaterów. Gdy myślimy o mutantach, zwykle wyobrażamy sobie nieprzejednane dzikie bestie, których byt sprowadza się do instynktownego polowania na wszystko i wszystkich w świecie bez żadnego sensu.

  Powieści ze świata Dragon Age już w księgarniach

  „Dragon Age. Utracony tron”, „Dragon Age. Powołanie” oraz „Dragon Age. Cesarstwo masek” ukazują się nakładem Wydawnictwa Insignis.

  Nie żyje Andrzej Polkowski

  Niedziela przyniosła nam bardzo smutną wiadomość. Nie żyje Andrzej Polkowski, człowiek który odpowiadał za przetłumaczenie na język polski wielu światowych bestsellerów, w tym serii o Harrym Potterze i "Opowieści z Narni". Jego pogrzeb odbędzie się w środę na Cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie.

  "Diabeł w maszynie" już wkrótce trafi do księgarni!

  Już szóstego września nakładem wydawnictwa Powergraph ukaże się nowy zbiór opowiadań Anny Kańtoch zatytułowany "Diabeł w maszynie". Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawniczym.

  Powieść z Uniwersum Marvela „Spider-Man. Wiecznie młody” już w księgarniach

  Wydane nakładem Wydawnictwa Insignis przygody człowieka-pająka to kolejna pozycja z Marvelowskiego cyklu uwielbianego przez czytelników i fanów przygód superbohaterów.