Seriale

  Na planie serialowego Wiedźmina padł ostatni klaps!

  Wszystko wskazuje na to, że zakończyły się właśnie zdjęcia do realizowanego na zlecenie Netfliksa serialu o przygodach Geralta z Rivii. Ekipa zeszła już z planu. Nie oznacza to jednak, że cały materiał jest już gotowy!

  Czy tak będą się prezentować zbroje Nilfgardczyków?

  Produkcja serialu o przygodach Geralta z Rivii idzie pełną parą. W sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej nieoficjalnych materiałów z których możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Choćby tego, jak będą się prezentowały zbroje Nilfgardczyków.

  Nie żyje członkini obsady serialowego "Wiedźmina"

  Mya-Lecia Naylor, młoda aktorka, która wzięła udział w zdjęciach do serialowego Wiedźmina, nie żyje. Informację taką przekazała za pośrednictwem Twittera jej rodzina.

  Zapowiedź drugiego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron"

  Premiera pierwszego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron" za nami, tymczasem stacja HBO raczy nas zapowiedzią tego, czego możemy spodziewać się po kolejnym epizodzie.

  Mahesh Jadu dołączył do obsady Wiedźmina. Wiemy w kogo się wcieli!

  Praca nad serialem poświęconym przygodom Geralta z Rivii idzie pełną parą. Ekipa realizuje właśnie zdjęcia w Polsce, a my poznaliśmy nazwisko kolejnego aktora, który dołączył do obsady. Wiemy także w kogo się wcieli!

  "Eden" potrzebuje wsparcia!

  "Eden" to niezwykle ciekawie zapowiadający się serial, którego retrofuturystyczny klimat z pewnością zaciekawi niejednego widza. Twórcy zorganizowali właśnie zbiórkę na serwisie PolakPotrafi.pl, która pomoże im dokończyć prace nad pilotażowym odcinkiem. Miło nam także ogłosić, że serwis Efantastyka.pl objął patronat nad tym przedsięwzięciem.

  Joker wkracza do gry w nowym zwiastunie ostatnich epizodów Gotham!

  Stacja Fox postanowiła wypuścić zapowiedź dwóch ostatnich odcinków, w której możemy przyjrzeć się dokładniej nowej kreacji jednego z najpopularniejszych przeciwników Batmana. Pojawił się także plakat, na którym możemy dokładniej przyjrzeć się antagoniście.

  Tak powinien wyglądać Doomsday, czyli pierwsza zapowiedź drugiego sezonu serialu Krypton

  Pierwsze zapowiedzi realizowanego przez stację SyFy serialu "Krypton" nie napawały optymizmem. Ostatecznie okazało się jednak, że produkcja bardzo pozytywnie zaskoczyła odbiorców. W teaserze drugiego sezonu możemy dostrzec, iż twórcy nie zamierzają spocząć na laurach.

  Geralt na pierwszym zdjęciu z planu Wiedźmina?

  Do tej pory otrzymaliśmy już kilka zdjęć z planu serialowego "Wiedźmina", jednak teraz mamy prawdopodobnie pierwszą okazję aby ujrzeć na nich Geralta z Rivii!

  Komiksy "What If...?" Marvela zostaną przeniesione na mały ekran

  Kolejna z komiksowych serii uniwersum Marvela zostanie przeniesiona na ekran. Disney+ stworzy animowaną antologię na podstawie wydawanej od dziesięcioleci serii What If...?, która opowiada alternatywne komiksowe historie o superbohaterach z tego uniwersum.