Seriale

Czwarty sezon "Stranger Things" oficjalnie zapowiedziany!

Powstanie czwartego sezonu serialu "Stranger Things" nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Twórcy już od dawna informowali, że mają pomysł na ciąg dalszy zaprezentowanej przez siebie historii. Pierwszy teaser oficjalnie jednak potwierdza, iż produkcja ruszyła z miejsca.

Wiedźmin otrzyma serial animowany?

Końcówka roku z pewnością będzie należała do Wiedźminów. Już w listopadzie swoją premierę będzie mieć fanowski film "Pół Wieku Poezji Później", którego nasz serwis jest patronem medialnym, a najprawdopodobniej w grudniu otrzymamy realizowany przez Netfliksa serial aktorski. Czy jednak na horyzoncie majaczy kolejny projekt z tego uniwersum?

Szykuje się kolejny prequel "Gry o tron"?

Pamiętacie jeszcze o "Grze o tron"? George R.R. Martin w dalszym ciągu pracuje nad szóstym tomem cyklu, czyli "Wichrami Zimy", a stacja HBO, niezrażona kiepskimi recenzjami finału swojego serialu, postanowiła pomyśleć o kolejnym prequelu.

Tyler Hoechlin chciałby serialu o Supermanie?

Już od czasu premiery drugiego sezonu serialu "Supergirl" i debiutu ekranowego Kal-Ela fani zastanawiają się czy są szansę na serial poświęcony temu właśnie bohaterowi. W kwestii tej postanowił wypowiedzieć się sam Tyler Hoechlin.

Tytani powrócą już w piątek!

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego sezonu serialu "Titans". Produkcja realizowana pierwotnie na potrzeby multimedialnej platformy DC spotkała się z dość mieszanymi opiniami, jednak z całą pewnością mocno wybijała się na tle innych seriali o podobnej tematyce.

Wiedźmin jednak nie zadebiutuje prędzej? Konto Altamarquéza zablokowane!

Wczoraj internet obiegła wieść jakoby realizowany przez Netfliksa serial o Wiedźminie miał zadebiutować wcześniej, bo już w październiku lub na początku listopada. Okazuje się jednak, że na premierę będziemy musieli zaczekać do grudnia.

Serial o Wiedźminie zadebiutuje wcześniej niż się spodziewaliśmy?

Do tej pory wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazywały, że serial o przygodach Geralta z Rivii zadebiutuje w grudniu tego roku. Pojawiła się jednak pewna sugestia, że produkcja może pojawić się wcześniej!

"What If?" - poznaliśmy dwie historie wchodzące w skład serialu!

"What If?" to zapowiedziany podczas San Diego Comic-Con serial animowany, którego akcja zostanie osadzona w alternatywnych dla znanych z Marvel Cinematic Universe światach. Obecnie poznaliśmy bohaterów dwóch historii, które ujrzymy na ekranie.

Natalia Tena krytykuje ósmy sezon Gry o tron!

Ósmy sezon "Gry o tron" okazał się dla sporej grupy widzów potężnym rozczarowaniem. Jak się jednak okazuje, także aktorzy grający w tej superprodukcji stacji HBO mają pretensje do scenarzystów o to, jak się historia zakończyła. Swoje niezadowolenie postanowiła wyrazić Natalia Tena.

Netlix planuje zakończyć "Stranger Things" na czwartym sezonie?

"Stranger Things" to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali wyprodukowanych przez Netfliksa. Produkcja zyskała ogromną sławę na całym świecie, a całkiem niedawno premierę miał jej trzeci sezon. Czy planowany czwarty okaże się ostatnim?