Seriale

Natalia Tena krytykuje ósmy sezon Gry o tron!

Ósmy sezon "Gry o tron" okazał się dla sporej grupy widzów potężnym rozczarowaniem. Jak się jednak okazuje, także aktorzy grający w tej superprodukcji stacji HBO mają pretensje do scenarzystów o to, jak się historia zakończyła. Swoje niezadowolenie postanowiła wyrazić Natalia Tena.

Netlix planuje zakończyć "Stranger Things" na czwartym sezonie?

"Stranger Things" to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali wyprodukowanych przez Netfliksa. Produkcja zyskała ogromną sławę na całym świecie, a całkiem niedawno premierę miał jej trzeci sezon. Czy planowany czwarty okaże się ostatnim?

Simpsonowie powrócą do kin z nowym filmem?

W 2007 roku do kin trafił pełnometrażowy film poświęcony jednej z najpopularniejszych rodzin na świecie. Czy istnieje szansa, że Simpsonowie raz jeszcze zagoszczą na wielkich ekranach?

Zemo zakłada maskę

Zemo pojawił się w MCU w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Swoimi działaniami doprowadził do rozpadu drużyny Avengers. Teraz z kolei powróci i przywdzieje swoją charakterystyczną maskę!

Pierwsza rola w serialowym "Władcy Pierścieni" obsadzona

Produkcja serialu Amazon opartego o twórczość J.R.R. Tolkiena nabiera tempa - właśnie ogłoszono nazwisko pierwszej gwiazdy, którą będziemy mogli zobaczyć w The Lord of the Rings. Jest nią Markella Kavenagh.

Jeffrey Wright narratorem What If... ? Gwiazdy Marvela powrócą do swoich ról!

Seria "What If... ?" zadebiutowała w latach siedemdziesiątych jako zbiór alternatywnych historii ze świata superbohaterów Marvela. Podczas odbywającego się właśnie San Diego Comic-Con potwierdzono powstanie animacji na bazie tych historii, które mają jednocześnie stanowić część IV Fazy Marvel Cinematic Universe.

Poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu serialu Titans!

Niedawny wypadek na planie serialu Titans sprawił, że produkcja nowego sezonu została zawieszona. Wiemy już jednak, że nie wpłynie to znacząco na datę premiery.

Sam Wilson przywdzieje strój Kapitana Ameryki?

Uwaga! Poniższy wpis zawiera spoilery dotyczące filmu "Avengers: Endgame". Jeżeli nie widzieliście jeszcze produkcji i nie chcecie psuć sobie przyjemności z oglądania, to lepiej nie czytajcie dalej!

Trailer ósmego sezonu Arrow trafił do sieci!

San Diego Comic-Con to prawdziwy wysyp zapowiedzi, które z pewnością trafiają także w naszym kraju do szerokiego grona odbiorców. Tym razem mamy okazję ujrzeć zapowiedź ósmego i zarazem ostatniego sezonu serialu "Arrow".

Trailer nowego serialu ze świata Star Treka. Patrick Stewart powraca w roli Picarda!

Powiedzmy sobie szczerze - dziś Jean-Luca Picard jest znany każdemu, nawet tym, którzy nigdy w życiu nie obejrzeli nawet minuty "Star Treka". Może nie do końca jako postać... W skrócie: Picard grany przez Patricka Stewarta pojawia się często na memach przedstawiających facepalma. Charakterystyczny gest jest powielany miliony razy. W oryginale zobaczyliśmy go po raz pierwszy w serialu "Star Trek: Następne pokolenie" 5 lipca 1990 roku.