Seriale

"Agenci T.A.R.C.Z.Y. " powrócą wcześniej!

Pierwsze informacje dotyczące szóstego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." sugerowały, że produkcja powróci na antenę w lipcu. Okazuje się jednak, że nie będziemy musieli na nią czekać do wakacji!

Amazon ogłosił datę premiery "Good Omens"

Znamy już datę premiery serialu Good Omens produkcji Amazon Prime i BBC, na podstawie bestselerowej książki autorstwa Terrego Pratchetta i Neila Gaimana. Kogo zobaczymy na ekranie?

Pierwsze spojrzenie na Alfreda!

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że są plany dotyczące zrealizowania serialu poświęconego postaci kamerdynera pracującego w posiadłości Bruce'a Wayne'a. "Pennyworth", bo taki tytuł nosi produkcja, nie będzie jednak spin-offem "Gotham" jak wielu sądziło, lecz zupełnie niezależną produkcją.

Clark Gregg o swoim tajemniczym powrocie do "Agentów T.A.R.C.Z.Y"

Finał piątego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y' był pewnego rodzaju zwieńczeniem wydarzeń, które przez ostatnie lata rozgrywały się w tym serialu. Agent Coulson pogodził się ze swoim losem i wydawać by się mogło, że w kolejnych sezonach już nie powróci. Tymczasem wiemy, że Clark Gregg nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Nowe zdjęcia z ósmego sezonu "Gry o tron"!

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącego finałowego sezonu "Gry o tron". Możemy na nich ujrzeć zarówno bohaterów przebywających w Winterfell, jak i królową Cersei i Qyburna.

Wiemy kto zagra Cracha an Craite w serialu o Wiedźminie!

Produkcja serialowego Wiedźmina idzie pełną parą i powoli zaczynamy poznawać kolejne szczegóły. Obecnie wiemy już, że rolę Cracha an Craite zagra Blair Kincaid!

Pierwszy teaser szóstego sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y. już jest!

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy teaser szóstego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." Produkcja powróci na antenę już latem tego roku!

Agent Coulson nie powróci w szóstym sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y.?

Phil Coulson był jednym z głównych bohaterów realizowanego już od kilku lat serialu o Agentach T.A.R.C.Z.Y. Wygląda jednak na to, że jego czas dobiegł końca i więcej nie ujrzymy go w produkcji.

Lobo na nowym zdjęciu!

Fani DC Extended Universe nie mogą się doczekać jakichkolwiek informacji na temat potencjalnego filmu poświęconego jednemu z najbardziej charakterystycznych przeciwników Supermana. Tymczasem Lobo zadebiutuje już w drugim sezonie serialu "Krypton", a teraz możemy podziwiać go na nowym zdjęciu!

Punisher podzieli los Daredevila? Sprawy nie wyglądają dobrze!

Drugi sezon "Punishera" zdążył już na dobre rozgościć się na Netfliksie. Fani zastanawiają się zatem czy platforma zdecyduje się na realizację jeszcze jednego i tym samym raz jeszcze dane nam będzie śledzić losy Franka Castle'a. Niestety może być z tym problem.