Konkurs - wygraj powieść Assassin's Creed. Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów!

  Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest jeden z trzech egzemplarzy powieści "Assassin's Creed: Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów", której autorem jest Matthew J. Kirby. Aby zdobyć swój egzemplarz, musicie jedynie odpowiedzieć na pytanie i mieć trochę szczęścia.

  Gdybyście byli bohaterami serii Assassin's Creed to do jakiego miejsca w czasie i przestrzeni chcielibyście się przenieść?

  Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi.

  Swoje typy możecie słać na adres assassin@efantastyka.pl, w temacie podając konkurs. Czekamy do 30 września. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

  RODZI SIĘ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

  Do odnalezienia pozostał ostatni fragment Trójzębu Edenu. Dwie pozostałe części tego potężnego artefaktu – ząb wiary i ząb strachu – wpadły już w ręce działającego samodzielnie byłego agenta templariuszy – Isaiaha. Z zębem oddania stałby się niepokonany. Tymczasem Owenowi i jego towarzyszom udaje się przekonać templariuszy i asasynów do połączenia sił w celu powstrzymania Isaiaha, póki jeszcze jest to możliwe.

  W symulacji, która odtwarza wydarzenia sprzed przeszło tysiąca lat, duński wojownik Styrbjörn Silny prowadzi Jomswikingów przeciw królowi Danii, Haraldowi Sinozębemu. To właśnie tereny, na których ścierają się armie Wikingów, kryją tajemnicę ostatniego fragmentu Trójzębu. To tam wyjaśni się, jaki los pisany jest światu, co kryje się za nieświadomością zbiorową nastoletnich bohaterów i jakie jest prawdziwe znaczenie związków pomiędzy ich przodkami.

  Historia została już napisana. Reszta spoczywa w rękach Owena, Javiera i pozostałych, którzy sprzymierzyli się wbrew temu, co ich dzieli. To, co zrobią, na zawsze odmieni świat Assassin’s Creed.