Arrowverse wzbogaci się o kolejny serial!

    Stacja CW najwyraźniej nie ma zamiaru rezygnować z rozwijania własnego uniwersum opartego na superbohaterach DC Comics. Co prawda serial "Arrow" zakończy się na obecnie emitowanym ósmym sezonie, jednak właśnie potwierdzono prace nad inną produkcją, o której powstaniu spekulowali od dawna fani.

    "Superman & Lois" to roboczy tytuł serialu, w którym Tyler Hoechlin powróci do roli Supermana, a Elizabeth Tulloch ponownie sportretuje jego ukochaną Lois Lane. Informacje o zielonym świetle dla projektu przekazał serwis The Hollywood Reporter, czyli możemy być spokojni o autentyczność tych doniesień. Nad scenariuszem mają pracować osoby mocno związane z rozwijaniem Arrowverse, czyli ojciec całego projektu Greg Berlanti i Todd Helbing będący showrunnerem serialu "Flash". Nie wiemy co prawda czy po powstaniu pilotażowego odcinka stacja zdecyduje się zamówić cały sezon, jednak sądząc po bardzo entuzjastycznym przyjęciu Hoechlina w roli Supermana, są na to ogromne szanse. Wystarczy choćby wspomnieć, że aktor został przez wielu krytyków określony mianem lepszego od Henry'ego Cavilla kandydatem do roli Człowieka ze Stali.

    Na chwilę obecną nie znamy daty premiery serialu. Produkcja prawdopodobnie mogłaby jednak zadebiutować już jesienią przyszłego roku.