Bajka Jakuba Ćwieka do pogrania za darmo - jeszcze tylko dziś

Z okazji Dnia Dziecka Jakub Ćwiek postanowił zrobić prezent swoim fanom - udostępnił link do pobrania za darmo elektronicznej wersji bajki swojego autorstwa "Mój dziadek zamienia się w słonia". Opowieść zilustrowała Magdalena Babińska. Ta para autorów ma już na koncie inną wspólną publikację dla dzieci. To "Świetlik w ciemności", także do pobrania za darmo.

Książkę "Mój dziadek zamienia się w słonia" można pograć jeszcze tylko dzisiaj tutaj [ https://we.tl/t-9elc3ovsFp ], zaś "Świetlik w ciemności" jest dostępny (bez ograniczeń czasowych) tutaj [ http://swietlikwciemnosci.pl ].

Udostępniając książeczkę, Jakub Ćwiek napisał jednocześnie, jaką prośbę z okazji Dnia Dziecka miała jego córka. Otóż Zuzanna Ćwiek śpiewa w odnoszącym sukcesy Chórze Capricolium, którzy ma szansę na wyjazd na festiwal do Chorwacji, jeśli uzbiera 20 tys. na autobus oraz ubezpieczenie. Prezentem dla Zuzi miało być więc udostępnienie linku do zbiórki. Jeśli ktoś chce wesprzeć młodych artystów w realizacji ich marzenia, może to zrobić tutaj [ https://zrzutka.pl/gkrzjy ].

Przy czym, jak podkreśla Jakub: "Nie czujcie się zobowiązani do wpłaty w zamian za bajkę. To prezent, na chór wpłacajcie tylko jeśli macie ochotę ;) NAJLEPSZEGO, KOCHANI!"