Bucky Barnes zmierzy się z zombie, a T'Challa zamieni się rolą... no właśnie, z kim?

  Z okazji premiery usługi Disney+ poznaliśmy kilka szczegółów odnośnie animowanego serialu "What if...?".

  To wspólna produkcja Marvel Studios i Disney+, wyczekiwana przez wiele osób, ponieważ ma pokazać znanych nam bohaterów w zupełnie innych rolach. Możliwość ukazania alternatywnych wersji wydarzeń sprawia, że scenarzyści mogą naprawdę zaszaleć.

  Narratorem historii będzie Obserwator (Jeffret Wright). To on będzie spoiwem łączącym ze sobą te szalone historie.

  Z niewiadomych przyczyn T'Challa zajmie miejsce Petera Quilla i będzie miał okazję sprawdzić się jako Star-Lord.

  Wiele emocji z pewnością przyniesie wątek poświęcony Bucky'emu Barnesowi. Winter Soldier będzie musiał zmierzyć się z zombie... a dokładniej z zombie Kapitanem Ameryką. Pamiętacie jedną z koszmarnych wizji Petera Parkera ze "Spider-Man. Daleko od domu"? Bucky'emu może być jeszcze ciężej niż Pajęczakowi... To oczywiście nawiązanie do popularnych komiksów "Marvel Zombies".

  Fani Steve'a Rogersa nie muszą się jednak obawiać - zobaczą go też w całkiem żywej wersji, choć nie tak napakowanej jak Chris Evans. W tej wersji rzeczywistości bowiem Steve nie otrzymał serum superżołnierza, a przywdział zbroję Iron Mana. Tarczę Kapitana Ameryki dzierżyć będzie natomiast Peggy Carter.

  Premiera "What if...?" jest zaplanowana na rok 2021. Na którą z historii czekacie najbardziej? Jedną z opisanych powyżej czy może zupełnie inną, a równie szaloną?