"Demony Leningradu" już wkrótce w sprzedaży!

  Już 5 kwietnia do ponownej sprzedaży trafi nowe wydanie książki Adama Przechrzty „Demony Leningradu”. Powieść ukaże się oczywiście nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

  O KSIĄŻCE

  Powieść rozpoczyna trzytomowy Cykl Wojenny Adama Przechrzty.

  Koszmar, który dusi grozą nawet zimne, bezlitosne serce Ławrienitja Berii.

  Ulicami udręczonego głodem, oblężonego Leningradu przemyka wcielona Śmierć. Coś więcej niż oszaleli z rozpaczy kanibale, żerujący na trupach
  poległych towarzyszy. Coś, co nawet w ludziach, którzy przetrwali stalinowskie czystki oraz furię dywizji Wehrmachtu, czy Waffen SS powoduje skrajne
  przerażenie.

  Kiedy ryczą działa budzą się demony.

  Istoty, których istnienie nie mieści się w bolszewickiej ideologii. Tam gdzie nie wystarcza rozkaz Stalina, furia Berii i bestialstwo katów z NKWD - tam wkraczają do akcji drużyny GRU - wojennoj razwiedki.

  ADAM PRZECHRZTA

  Historyk, doktor nauk humanistycznych, pedagog, autor artykułów na temat historii, walki nożem i okinawańskiego karate. Interesuje się działaniami służb specjalnych.
  Jako pisarz zadebiutował w 2006 roku, od tego czasu w Fabryce Słów wydał dziesięć powieści oraz tom opowiadań.

  Jest laureatem Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego, w 2014 roku otrzymał Srebrne Wyróżnienie za „Gambit Wielopolskiego”.

  Zwolennik czytania przy jedzeniu.
  Czytuje wszystko, od podręczników pszczelarstwa, poprzez literaturę głównonurtową i fantastyczną, aż po romanse dla pań. Te ostatnie przeważnie w poczekalni u dentysty.

  Marzy o świętym spokoju.