"Diablo IV" oficjalnie zapowiedziane! Jest pierwszy zwiastun!

    O toczących się pracach nad kolejną odsłoną Diablo mówiło się od dawna, jednak dopiero teraz Blizzard zdecydował się oficjalnie zapowiedzieć tytuł. Pierwszy zwiastun produkcji każe nam sądzić, że mroczny klimat dwóch pierwszych odsłon powróci w części czwartej!

    Odbywający się właśnie BlizzCon 2019 przyniósł nam kilka ciekawostek na temat przyszłych produkcji Blizzarda. Bez wątpienia największe emocje wzbudziła zapowiedź czwartej odsłony Diablo, która przy okazji doczekała się także dwóch zwiastunów. Fabularnego, a także prezentującego fragmenty rozgrywki. Trzeba przyznać, że jasno z nich wynika, że seria wraca do korzeni. Warto bowiem przypomnieć, iż trójka dość mocno odbiegała swoim klimatem od tego, do czego przyzwyczaiły nas dwie pierwsze części. Tym razem wyraźnie widać, że studio nie ma zamiaru niczego koloryzować. Powracają stonowane barwy i mocno dorosły klimat.

    Do naszej dyspozycji zostaną oddane trzy klasy postaci. Będą to: barbarzyńca, mag i druid.

    Na chwilę obecną nie udało nam się poznać daty premiery produkcji. Wiemy jedynie, że tworzona jest z myślą o komputerach PC, a także konsolach XBOX One i Playstation 4. Nie wspomniano nic o jej ewentualnych portach na zapowiedziane już konsole nowej generacji, jednak można przypuszczać, że zważywszy na ich przyszłoroczną premierę, Blizzard nie odpuści nowego rynku.

    Jak się Wam podoba pierwsza zapowiedź "Diablo IV"? Dajcie nam znać w komentarzach.