"Doktor Sen" doczekał się finałowrgo zwiastuna!

    Najnowszy zwiastun kolejnej produkcji Mike'a Flanagana czyli ekranizacji powieści "Doktor Sen" Stephena Kinga jest już dostępny w sieci i z całą pewnością pokazuje czego tak naprawdę możemy spodziewać się po fabule nadciągającego widowiska.

    "Doktor Sen" będzie kontynuował wątki zapoczątkowane w "Lśnieniu" Stephena Kinga. Dan Torrance (Ewan McGregor) wraca do hotelu Overlook by przekonać się, że demony przeszłości nie pozwolą o sobie szybko zapomnieć. Tym razem jednak stoi przed nim nowe, niezwykle ważne zadanie. Musi chronić nowo poznaną dziewczynkę, która przejawia podobne do jego zdolności. Zagraża jej dziwny kult zwący się "Prawdziwy Węzeł. Jego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, by za ich pomocą zachować nieśmiertelność.

    W głównych rolach wystąpią: Ewan McGregor (Dan Torrance), Rebecca Ferguson (Rose Kapelusz), Chelsea Talmadge (Deenie), Bruce Greenwood (Doktor John), Zahn McClarnon (Papa Kruk), Carel Struycken (Dziadek Flick), Emily Alyn Lind (Snakebite Andi), Kyliegh Curran (Abra Stone), Jocelin Donahue (Lucy) i inni. Reżyseruje Mike Flanagan.

    Premiera widowiska została zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.