Drugi tom "Żelaznego Kruka" już w sprzedaży!

  Od wczoraj w księgarniach dostępna jest najnowsza powieść Rafała Dębskiego, czyli "Żelazny Kruk. Szalony Mag". Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Jaguar, a nasz serwis ma nad nią patronat medialny. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy. 

  DRUGI TOM TRYLOGII RAFAŁA DĘBSKIEGO
  Pełna przygód i śmiertelnych zagrożeń wyprawa w poszukiwaniu gniazda Żelaznego Kruka.
  Czy Szalony Mag zdradzi bohaterom kryjówkę bestii?

  Evah podejmuje dalsze wysiłki, aby odnaleźć gniazdo Żelaznego Kruka, jednak droga do celu jest jeszcze długa i najeżona przeciwnościami. Nasz bohater zyskuje nowych towarzyszy – tajemniczego katowskiego mistrza, równie tajemniczą dziewczynę oraz brata samego księcia Berwen. Oczywiście, podróżuje z nim nadal Grzywa, który chociaż nie jest już ścigany przez ludzi Trupa, nie potrafi jednak opuścić przyjaciela. Czy Szalony Mag, którego Evah musi odnaleźć, aby wydobyć zeń prawdę o kryjówce Żelaznego Kruka będzie skłonny do współpracy? To akurat wydaje się bardzo wątpliwe. Tak czy inaczej, przed spotkaniem z magiem, wędrowców czekają jeszcze liczne przygody i ale też śmiertelne zagrożenia, jak chociażby zamieszkujące Lasy Kerenu istoty rodem z koszmaru.

  Rekomendacje:

  Zaczyna się przygoda, którą warto poznać do samego końca. Nawet jeżeli nie należy się już do grona nastolatków, dla których opowieść ta jest przeznaczona.
  szortal.com

  Nie skłamię, jeśli stwierdzę, że w tym konkretnym przypadku kontakt z książką bardzo przypominał mi moją pierwszą lekturę Harry'ego Pottera. W obu wypadkach, czując senność, powtarzałem sobie, że jeszcze tylko skończę rozdział i idę spać, a potem odkrywałem, że tych rozdziałów było kilka, a ja za trzy godziny muszę iść do pracy.
  Adam Gotan Kmieciak, efantastyka.pl

  Intrygująca historia, nietuzinkowi bohaterowie oraz piękne i mądre emocje.
  opetaniczytaniem.pl

  Dębski sprawdza swoje siły w młodzieżowej fantasy, jak zwykle prezentując solidne pisarskie rzemiosło.
  Rafał Śliwiak, Nowa Fantastyka

  Mam wrażenie, że Rafał Dębski dobrze się bawił, spisując tę historię. Ja dobrze się bawiłam, czytając ją, kiedy przygotowywałam się do wywiadu z autorem. I jestem przekonana, że dobrze będą się bawić też młodzi czytelnicy, sięgając po książki z serii „Żelazny kruk". No chyba że nauczyciele przyłapią ich na czytaniu pod ławką w czasie lekcji... Ale takie już jest ryzyko sięgania po wciągającą powieść.
  Anna Tess Gołębiowska, efantastyka.pl

  Dębski bez skrupułów wepchnął mnie do swojego uniwersum i zatrzasnął drzwi.

  To zdecydowanie jedno z lepszych uczuć w życiu czytelnika.
  recenzje-panny-indyviduum.blogspot.com

  Jedna z najbardziej wciągających powieści fantasy dla młodzieży, jaką przeczytałam. Łączy w sobie wszystko to, co najlepsze – bohatera, z którym łatwo nawiązać nić przyjaźni, postaci poboczne z krwi i kości, znakomicie wykreowany świat, emocjonujące przygody i walki, elementy fantastyczne oraz mnóstwo emocji.
  naszksiazkowir.blogspot.com