Dwadzieścia nowych plakatów promujących ósmy sezon Gry o tron!

    Stacja HBO nie zdecydowała się jeszcze wypuścić pełnego zwiastuna ósmego sezonu "Gry o tron". Kampania reklamowa trwa już jednak w najlepsze dzięki czemu w sieci pojawiło się dwadzieścia nowych plakatów poświęconych bohaterom produkcji.

    Finał "Gry o tron" zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze tylko półtorej miesiąca dzieli nas od premiery pierwszego odcinka ósmego sezonu. Stacja HBO stara się promować nadchodzącą produkcję, a jednocześnie nie zdradzić zbyt wiele z tego, co nas w ostatnim sezonie czeka. Nic w tym dziwnego. Ostatnich sześć odcinków doprowadzi do zamknięcia wszystkich rozpoczętych wątków, a co za tym idzie, każda, nawet pozornie błaha scena może nieść w sobie potężny spoiler. Z tego właśnie powodu w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy pełnego zwiastuna produkcji, a jedynie króciutkie materiały promocyjne. Teraz z kolei mamy okazję przyjrzeć się posterom poświęconym poszczególnym bohaterom.

    Ósmy sezon "Gry o tron" zadebiutuje na HBO w nocy z 14 na 15 kwietnia o godzinie 3:00 czasu polskiego. W rolach głównych wystąpią: Kit Harington (Jon Snow), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Lena Headey (Cersei Lannister), Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark) i inni.