"Eden" potrzebuje wsparcia!

  "Eden" to niezwykle ciekawie zapowiadający się serial, którego retrofuturystyczny klimat z pewnością zaciekawi niejednego widza. Twórcy zorganizowali właśnie zbiórkę na serwisie PolakPotrafi.pl, która pomoże im dokończyć prace nad pilotażowym odcinkiem. Miło nam także ogłosić, że serwis Efantastyka.pl objął patronat nad tym przedsięwzięciem.

  Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem produkcji, a także zapowiedzią wideo, która przybliża nam nieco klimat całości.

  Po katastrofie nuklearnej ocaleni ludzie zorganizowali społeczeństwo na nowo, budując je na wzór indyjskiego podziału kastowego. Rządzą nim ubóstwiani Serafini. Jeden z nich, Gabriel – twarz systemu, zostaje znaleziony martwy, a okoliczności tej zbrodni są dość tajemnicze. Rządzący jednak chcą uciszyć śledztwo, w obawie, że tajemnice Gabriela mogą pogrążyć ich wszystkich.

  O serialu:

  Eden to serial science - fiction, łączący opowieść kryminalną, thriller i dramat, wraz z retrofuturystyczną estetyką nurtu Space Age, pochodzącą z lat 50. i 60. XX wieku. Śledzimy losy Maxinne - dziewczyny z nizin społecznych, która w poszukiwaniu swojej biologicznej matki nie cofnie się nawet przed dołączeniem do niebezpiecznej organizacji zwanej Twarzami. Drugą historią jest śledztwo Bruna - jednego z najlepszych detektywów w stolicy, który musi zająć się sprawą śmierci Gabriela. Jego poczynaniom uważnie przygląda się każdy z Serafinów...

  Jeżeli chcielibyście wesprzeć twórców w ich działaniach, to możecie tego dokonać na serwisie PolakPotrafi.pl. Każda wpłata powyżej kwoty 10 zł premiowana jest nagrodami. 

  Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.