"Fallout 76" znowu ma problemy! Tym razem przez rum?

    Chyba każdy z nas lubi, gdy producent gry, filmu czy czegokolwiek innego zaskakuje nas jakimiś bonusami. Gorzej jednak sytuacja wygląda, gdy po długich oczekiwaniach otrzymujemy coś, co w żadnym stopniu nie pokrywa się ze wcześniejszymi obietnicami.

    "Fallout 76" zaliczył już naprawdę wiele wpadek. Gra ukazała się z licznymi błędami, a pierwsze poprawki zamiast wyeliminować trudności, wprowadzały nowe. W dodatku na nic zdały się próby ratowania wizerunku produkcji. Całkiem niedawno głośno było o skandalu, gdy Bethesda zamiast płóciennych toreb wysłała posiadaczom wartej około osiemset złotych wersji kolekcjonerskiej nylonowe zamienniki. Tamtą wpadkę szybko naprawiono, jednak na horyzoncie pojawiła się już nowa.

    Tym razem poszło o zapowiedziany jeszcze przed premierą gry, a inspirowany światem „Fallouta 76” rum. Pomysł był prosty. Firma weszła we współpracę z producentem napojów procentowych i w ramach zawartej umowy miał się na rynku pojawić ciemny rum "Nuka Dark". Oczywiście alkohol miał trafić do sprzedaży w odpowiednio zaprojektowanych butelkach i w tym właśnie miejscu pojawił się zgrzyt. Pierwsi klienci, którzy otrzymali zamówiony towar informują, że otrzymali plastikowe opakowanie w którym umieszczono zwykłą butelkę. Nie tego się spodziewali po wartym 80 dolarów (około 320 zł) produkcie. W dodatku plastikowe opakowanie powoduje problemy z nalaniem trunku, gdyż jest zdecydowanie większe od znajdującej się w nim butelki.

    Bardzo szybko podniosły się głosy, że jest to kolejna próba oszczędzania na materiałach. Warto w tym miejscu także dodać, że data debiutu alkoholu była kilka razy przekładana, co już samo w sobie było dość niepokojącym znakiem dla potencjalnych klientów.

    Źródło: https://www.altchar.com/games-news/584855/fallout-76s-80-nuka-dark-bottl...