Fani się nie poddają! Na niebie zawisł baner w sprawie premiery Ligi Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut!

    "Liga Sprawiedliwości" okazała się chyba najsłabszym filmem wchodzącym w skład DC Extended Universe. Czy wersja reżyserka wypadłaby lepiej? Tego chcą się dowiedzieć organizatorzy akcji #ReleaseTheSnyderCut!

    Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że "Liga Sprawiedliwości" zebrała fatalne recenzje i tym samym zmusiła wytwórnię Warner Bros. do pewnych zmian. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jej kontynuacja wyleciała z harmonogramu prac. Największym problemem ostatniego filmu Zacka Snydera był fakt, że twórca rozstał się z projektem po tragedii, jaka rozegrała się w jego rodzinie (jego córka popełniła samobójstwo), a miejsce po nim zajął Joss Whedon, który od razu przystąpił do wprowadzania zmian. Nie wiadomo dokładnie ile oryginalnego materiału wyleciało, jednak mówi się, że mogło to być nawet 60%! Nie da się zatem ukryć, że wersja reżyserka mogłaby się znacząco różnić od tego, co ujrzeliśmy w kinie.

    Organizatorzy akcji #ReleaseTheSnyderCut chcieliby nakłonić Warner Bros. do wypuszczenia filmu w takiej wersji, jaką szykował Zack Snyder. O tym, że takowa istnieje mogliśmy przekonać się choćby z wypowiedzi samego Snydera, a także innych osób związanych z projektem. Oczywiście mowa w tym miejscu o materiale, który wymagałby jeszcze dopracowania, choćby w kwestii efektów specjalnych, jednak fani coraz głośniej domagają się ujrzenia widowiska pozbawionego ingerencji ze strony Whedona. Podczas odbywającego się właśnie San Diego Comic-Con zadbali o to by ich postulat był widoczny dla każdego.

    W pewnym momencie uczestnicy imprezy mogli ujrzeć na niebie samolot który ciągnął za sobą hasło wzywające WB do wydania wersji reżyserskiej filmu. Jak zatem widać fani nie ograniczają się jedynie do petycji i akcji internetowych, ale także próbują dotrzeć ze swoimi postulatami do szerszego grona odbiorców. Czy jednak ich działania mają jakiekolwiek szanse na sukces? Ciężko powiedzieć. Pojawiały się już głosy, że Warner Bros. niczego nie wyklucza, ale nie widać także by cokolwiek się w tym temacie działo.

    Chcielibyście ujrzeć film w oryginalnej wersji czy raczej wolicie nie ryzykować kolejnego spotkania z "Ligą Sprawiedliwości"? Dajcie nam znać w komentarzach.