Finałowy zwiastun Wiedźmina już jest! Poznaliśmy datę premiery serialu!

    Jeżeli tak, jak my, nie możecie się doczekać premiery serialu o przygodach Geralta z Rivii, to mamy dla Was dobrą wiadomość. W sieci zadebiutował właśnie finałowy trailer produkcji, który zdradził nam przy okazji datę premiery!

    "Wiedźmin" od Netfliksa jest jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali nie tylko w naszym kraju. Produkcja oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego wzbudza zainteresowanie na całym świecie i z całą pewnością możemy w jej wypadku mówić o wielkich oczekiwaniach ze strony fanów. Warto bowiem zaznaczyć, że przygody Geralta z Rivii to nie tylko świetne książki, ale także komiksy i rewelacyjnie przyjęte gry! Nie da się zatem ukryć, że Wiedźmin odnalazł już wiele dróg aby przeniknąć do świadomości widzów, a tym samym zdołał wyrobić sobie pewną renomę, która mocno powiększyła oczekiwania.

    Najnowszy trailer zdaje się nam potwierdzać, że na widzów czeka naprawdę fascynująca historia, która powinna zadowolić nawet tych, którzy do tej pory podchodzili do produkcji sceptycznie. Jeżeli natomiast od dawna nerwowo wyczekujecie premiery, to poniższy materiał powinien Was jeszcze bardziej na nią nakręcić.

    W serialu występują: Henry Cavill (Geralt z Rivii), Freya Allan (Ciri), Anna Shaffer (Triss), Joey Batey – Jaskier), Anya Chalotra (Yennefer), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Therica Wilson-Read (Sabrina), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Millie Brady (Renfri), Adam Levy (Myszowór), Jodhi May (Królowa Calanthe), Eamon Farren (Cahir), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Sir Lazio), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Rebecca Benson (Marilka), Shane Attwooll (Nohorn), Luke Neal (Vyr), Matthew Neal (Nimir), Tobi Bamtefa (Danek), Sonny Serkis (Martin), Roderick Hill (Fletcher), Inge Beckmann (Aridea), Charlotte O’Leary (Tiffania), Natasha Culzac (Toruviel), Amit Shah (Torque) i Tom Canton (Filavandrel).

    Premiera "Wiedźmina" odbędzie się 20 grudnia 2019 roku.