Gal Gadot jako Wonder Woman pojawiła się w... szpitalu

    Bardzo ciekawą akcję przygotowała Gal Gadot. Wcielająca się w postać Wonder Woman aktorka postanowiła odwiedzić w szpitalu chore dzieci. Na miejsce przybyła oczywiście w swoim filmowym kostiumie!

    Dzieci kochają superbohaterów. Już wielokrotnie słyszeliśmy o akcjach podczas których mali pacjenci spotykali w szpitalach swoich ulubieńców. Taka wizyta pomagała im znieść trudności wynikające z leczenia, a często bywała wręcz niesamowitą dawką pozytywnej energii. Tym razem z podobną inicjatywą wyszła Gal Gadot. Aktorka postanowiła zrobić sobie przerwę na planie "Wonder Woman 1984" i w jej trakcie odwiedzić pobliski szpital.

    Gadot nie planowała wcześniej swojej akcji. Jej zachowanie było czysto spontaniczne, a co za tym idzie, media nie miały pojęcia o tym, co aktorka szykuje. Wiadomość rozeszła się za sprawą Dr. Lucasa Collazo, a także rodziców którzy postanowili podzielić się w mediach społecznościowych zdjęciami z gwiazdą. Komentarze pod fotografiami w wielu wypadkach się powtarzały i głosiły, że oto mamy do czynienia z prawdziwą bohaterką.