Geralt na pierwszym zdjęciu z planu Wiedźmina?

  Do tej pory otrzymaliśmy już kilka zdjęć z planu serialowego "Wiedźmina", jednak teraz mamy prawdopodobnie pierwszą okazję aby ujrzeć na nich Geralta z Rivii!

  Hiszpańska gmina Garafía jest jednym z miejsc, gdzie kręcony jest serial Netfliksa "Wiedźmin". 12 marca rozpoczęły się zdjęcia na La Palmie, obecnie zaś trwają prace w pięknej enklawie Juan Adalid.

  Henry Cavill znany m.in. z roli Supermana w filmach DC przyleciał na La Palmę prywatnym odrzutowcem, zaś 300 specjalistów dotarło na wyspę wyczarterowanym promem z Gran Canarii, gdzie spędzili poprzednie 3 tygodnie. "Wiedźmin" to pierwsza duża produkcja powstająca na wyspie oferującej nie tylko zróżnicowane lokalizacje i stabilny klimat przez cały rok, ale też ulgę podatkową. Nic dziwnego, że lokalna społeczność żyje zdjęciami i donosi m.in. o tym, że filmowcy wyruszają na plan skoro świt, a więc traktują swoje zadanie bardzo serio.

  I właśnie z wyspy wyciekło prawdopodobnie pierwsze zdjęcie Geralta z planu. Opublikował je hiszpański serwis Diariodeavisos.elespanol.com.


  Foto: J.A. Fernández

  Henry Cavill nie jest mocno widoczny, ale da się zauważyć ogólny zarys charakteryzacji i stroju. Co sądzicie? I czy w ogóle interesują Was takie przecieki?