Gra "Marvel's Avengers" doczeka się edycji kolekcjonerskiej z figurką Kapitana Ameryki!

    "Marvel's Avengers" to zapowiedziana przez studio Crystal Dynamics gra, w której będziemy mogli wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów Marvela. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące edycji kolekcjonerskiej!

    Zapowiedziana już w styczniu 2017 roku produkcja dopiero niedawno doczekała się pierwszego, konkretnego trailera. Poznaliśmy także kilka szczegółów związanych z fabułą dzięki czemu wiemy, że akcja gry nie została osadzona w znanym z filmów lub komiksów świecie. To zupełnie nowa rzeczywistość, w której nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z konsekwencjami pewnych wydarzeń, które nadszarpnęły ich wizerunek w oczach społeczeństwa do tego stopnia, że ostatecznie zdecydowali się rozwiązać drużynę. Pięć lat później jednak nowe zagrożenie wisi nad światem, a drużyna musi ponownie zjednoczyć się by stawić mu czoło. Gra ukaże się na konsolach Xbox One, Playstation 4, komputerach PC oraz Google Stadia w maju przyszłego roku.

    Teraz z kolej dowiedzieliśmy się cóż takiego na pewno znajdzie się w wersji kolekcjonerskiej. Nie znamy wszystkich szczegółów, jednak z pewnością ważny element stanowić będzie figurka Kapitana Ameryki wykonana przez firmę Gentle Giant. Wizualizacje możemy podziwiać za sprawą zdjęć, które zostały wykonane w trakcie San Diego Comic-Con.


    Jako, że gra tworzona jest w zupełnie nowym uniwersum, głosów bohaterom udzielą osoby niezwiązane bezpośrednio z MCU. Są nimi: Troy Baker (Hulk), Nolan North (Tony Stark), Travis Willingham (Thor), Laura Willingham (Czarna Wdowa) i Jeff Schine (Kapitan Ameryka).

    Jak myślicie, produkcja Crystal Dynamics ma szansę odnieść podobny sukces, jak jej filmowy odpowiednik? Dajcie nam znać w komentarzach.