Gratka dla fanów "Zombieland". Trailer kontynuacji już w sieci!

  Długo wyczekiwana kontynuacja kultowego Zombieland wielkimi krokami zmierza do kin. Tymczasem w sieci można już obejrzeć jej zwiastun. Film został zatytułowany Zombieland: Double Tap.

  Od premiery Zombieland minęło 10 lat. Film został ciepło przyjęty przez fanów horrorów w komediowym wydaniu. O kontynuacji mówiło się już kilka lat temu, lecz data potencjalnej premiery co i rusz była przesuwana. Fani twórczości Rubena Fleischera i zombiaków muszą poczekać na nową odsłonę przygód niekonwencjonalnych przyjaciół walczących z zombie do października, ale tymczasem otrzymali pierwszy zwiastun drugiej części, czyli Zombieland: Double Tap. Trailer do zobaczenia poniżej.

   

  Akacja dzieje się kilka lat po zakończeniu pierwszej części. Na świecie pojawia się co raz więcej zombie, którym trzeba stawić czoła, a na dodatek te, które powstały, zmutowały i stały się silniejsze. Bohaterowie poza walką z żywymi trupami nowszej generacji, będą musieli zmierzyć się także z problemami rodzinnymi, bo nikt nie potrafi tak zepsuć krwi w żyłach, niż najbliżsi.

  Za kamerą ponownie staje Ruben Fleischer. W rolach głównych ponownie zobaczymy Jesse'ego Eisenberga, Woody'ego Harrelsona, Emmę Stone oraz Abigail Bresling. Obok nich na ekranie zawitają Zoey Deutch, Avan Jogia oraz Rosario Dawson.

  Premiera Zombieland: Double Tap 10 października 2019 roku.