Greig Fraser zajmie się zdjęciami do nowego Batmana!

    Po dość długim okresie niepewności w końccu wokół realizacji widowiska "The Batman" zaczęło się coś dziać. Wiemy już, że zdjęciami do filmu zajmie się Greig Fraser!

    Reaalizacja nowego filmu o przygodach Mrocznego Rycerza Gotham w końcu rusza z miejsca! Warto w tym miejscu przypomnieć z jak wieloma problemami musieli się po drodze zmierzyć twórcy. Najpierw ze stanowiska reżysera zrezygnował Ben Affleck, później porzucił także rolę Batmana i przez chwilę wydawało się, że projekt ostatecznie wyląduje w koszu. Tak się jednak nie stało. Całkiem niedawno Warner Bros. wybrało Roberta Pattinsona do roli Bruce'a Wayne'a, a teraz z kolei poznaliśmy nazwisko operatora, który zajmie się przygotowaniem zdjęć. Został nim Greig Fraser.

    Fraser ma na swoim koncie takie produkcje, jak: "Pozwól mi wejść" (2010), "Królewna Śnieżka i łowca" (2012) I "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" (2016). Odpowiada także za realizację zdjęć do powstającego właśnie dla platformy Disney+ serialu "The Mandalorian" (2019) i kolejnej ekranizacji "Duny" (2020).

    Premiera filmu "The Batman" w reżyserii Matta Reevesa została zaplanowana na 24 czerwca 2021 roku.