Gwiazda Terminatora pojawi się w drugim sezonie Mandaloriana. W kogo się wcieli?

    Michael Biehn dał się poznać publiczności choćby rolą Kyle'a Reese'a w pierwszej części Terminatora. Jak się okazuje, aktor wystąpi także w drugim sezonie serialu "Mandalorian". Wiemy już w kogo przyjdzie mu się wcielić, a także jak może prezentować się w swojej roli.

    Pierwszy sezon "Mandaloriana" okazał się prawdziwym sukcesem. Nic zatem dziwnego, że bardzo szybko ruszyły prace nad kolejnym. Pośród nowych postaci pojawi się kolejny łowca nagród którego sportretuje Michael Biehn. O jego roli wiemy na chwilę obecną tylko tyle, że w przeszłości znał się z głównym bohaterem. Dzięki serwisowi Making Star Wars mamy okazję ujrzeć także szkic koncepcyjny prezentujący jego możliwy wygląd. Znajdziecie go poniżej.

    Niestety na większą ilość szczegółów przyjdzie nam poczekać. Szalejąca pandemia koronawirusa odbija się bardzo mocno na wszelkich produkcjach kinowych i telewizyjnych. Co prawda zdjęcia do drugiego sezonu zostały już zrealizowane, jednak sam proces postprodukcji wymaga sporego zaangażowania. Jak nie trudno się domyślić, pojawiające się na świecie coraz większe restrykcje mogą negatywnie wpłynąć na twórców. Do tego dochodzą także problemy z potencjalnymi dokrętkami.

    Jeżeli jednak nic nie stanie twórcom na drodze, premiera drugiego sezonu może odbyć się już w październiku tego roku.