Harley Quinn i Poison Ivy wzięły ślub?

    Harley Quinn i Poison Ivy w ostatnich latach łączyły coraz bardziej zażyłe stosunki. Teraz okazuje się, że bohaterki wzięły ślub!

    W najnowszym numerze komiksu będącego prequelem wydarzeń zaprezentowanych w grze "Injustice 2" doszło do sytuacji, której mało kto się spodziewał. Harley Quinn i Poison Ivy wielokrotnie przedstawiane były w jako dwie antybohaterki, które łączy coś więcej niż tylko przyjaźń, a teraz okazało się wzięły ślub!

    Związek tych postaci kwitł już od dawna. Po raz pierwszy spotkały się w jednym z odcinków animowanego Batmana noszącym tytuł "Harley and Ivy". Chociaż cenzorzy z Fox Kids nigdy nie pozwoliliby, by między nimi powstało coś więcej, to jednak zamiarem scenarzysty Paula Dini i reżysera Bruce'a Timma od dawna było pokazanie zdecydowanie bardziej zażyłych relacji dotyczących bohaterek. Otwarcie o ich romansie zaczęło się mówić w 2015 roku, jednak mało kto obstawiał, że mógłby powstać z tego trwały związek. Tymczasem w rzeczywistości, w której rozgrywa się fabuła Injustice, postanowiono uczynić ten krok.

    Poprzednie tomy komiksu " Injustice: Gods Among Us" potwierdziły, że romans Harley i Ivy również istnieje w tej rzeczywistości. Bohaterki przez większość czasu były rozdzielone, ale skoncentrowana na Harley Quinn mini-seria " Injustice: Ground Zero" zakończyła się ich wspólnym wyjazdem na wakacje. Jak widać, dziewczyny nie próżnowały.

    Osoby, które grały w "Injustice 2" wiedzą jednak, że związek nie przetrwał próby czasu. Harley i Ivy znalazły się w pewnym momencie po dwóch stronach konfliktu, a ich przyjaźń została zerwana.