Ile otrzyma Scarlett Johansson za solowy film o Czarnej Wdowie?

    Prace nad solowym widowiskiem poświęconym postaci Czarnej Wdowy trwają już od jakiegoś czasu. Do tej pory jednak nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów dotyczących filmu. W sieci ukazała się jednak informacja dotycząca pensji, jaką za swój występ otrzyma Scarlett Johansson.

    Rewelacji na temat sumy za występ dostarcza nam serwis The Hollywood Reporter. Aktorka za swój udział ma otrzymać 15 milionów dolarów, czyli dokładnie tyle, ile Chris Hemsworth zgarnął za trzecią część Thora, a Chris Evans za "Civil War". Jest to także dowód na to, że Marvel postanowił traktować wszystkich aktorów na równych warunkach bez względu płać.

    O tym, że w niedalekiej przyszłości studio ma zamiar większy nacisk kłaść na postaci kobiece wiemy już od jakiegoś czasu. Kevin Feige wielokrotnie powtarzał, że na takim obrocie spraw bardzo mu zależy. Długo jednak musieliśmy czekać na jakiś zdecydowany ruch w tej sprawie. Wynagrodzenie Johansson jest jednak dowodem na to, że coś w kwestii podejścia do tematu superbohaterek zaczyna się dziać.

    Na chwilę obecną nie wiemy kiedy film miałby zadebiutować w kinach. Nieoficjalnie mówi się o 2020 roku, jednak na konkretne informacje musimy jeszcze zaczekać.

    Czy Waszym zdaniem film poświęcony postaci Czarnej Wdowy ma szanse odnieść sukces? Dajcie nam znać w komentarzu.