Już wkrótce 16 Zamojskie spotkania z fantastyką!

    Już tylko niecały miesiąc dzieli nas od szesnastej edycji Zamojskich spotkań z fantastyką. Organizatorzy obiecują wiele ciekawych prelekcji, spotkań z autorami, a także masę innych atrakcji.

    Już 14 września spotykamy się po raz kolejny na Zamojskich spotkaniach z fantastyką! Podczas szesnastej edycji uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wielu ciekawych prelekcjach, spotkać swoich ulubionych autorów literackich takich jak na przykład: Andrzej Pilipiuk, Krzysztof Piskorski, Daniel Mróz i Alicja Janusz.

    Co roku zapraszamy do Zamościa najbardziej poczytnych i utalentowanych pisarzy fantastyki oraz dobrze zapowiadających się debiutantów - mówi Artur Harasim organizator spotkań z autorami. Poza tym w ramach programu tegorocznej imprezy odbędą się warsztaty, konkurs cosplay, a do tego zachęcamy do spróbowania swoich sił w games roomie, w którym mieścimy ponad 100 gier dla różnych grup wiekowych udostępnionych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok" - wspomina Zuzanna Młodzianowska koordynator imprezy.

    Konwent odbędzie się w Zespole Szkół nr 4 im. Stefana Batorego, a w razie pytań można nas znaleźć na stronie internetowej - www.zskcs.pl lub na naszym fanpage na Facebooku. Zbierz znajomych i widzimy się na Zszefie, do zobaczenia!