Kolejne zdjęcia z "Wiedźmina" od Netflixa

Jak już pisaliśmy, w sieci pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu „Wiedźmin” przygotowywanego przez Netflixa. Udało nam się dotrzeć do kolejnych dwóch fotografii przedstawiających raz jeszcze Geralta – tym razem z mieczem w dłoni – i Yennefer na znanym już klifie. Dorzucamy też zbliżenia pokazujące, że podobnie jak w książkach Geralt będzie miał dwa miecze. Choć nie noszone ciągle na plecach, jak pokazano to w grze.

Przypomnijmy, że głównie kręcono zdjęcia w Budapeszcie, głównie na zamku Vajdahunjad, ale ekipa filmowa zawitała też w Austrii w zamku Kreuzstein, w naszym rodzimym Ogrodzieńcu, a nawet na Wyspach Kanaryjskich, gdzie odwiedzili wyspę La Palmę, sosnowy las El Paso, czy park archeologiczny La Zarza. Fani spekulują, że na Wsypach kręcone były zdjęcia mające przedstawiać Skellige, Nilfgaard i rzecz jasna Toussaint. Podejrzewa się także, że ruiny zamku w Ogrodzieńcu posłużyły jako scenografia przedstawiająca Kaer Morhen. Czy rzeczywiście tak będzie, przekonamy się jeszcze w tym roku!

Zapamiętajcie, żeby zaznaczyć w kalendarzu datę 19 lipca – panel dotyczący „Wiedźmina” podczas San Diego Comic Con wystartuje o godzinie 23:15 czasu polskiego i potrwa do północy. Jak zapowiedziano, zobaczymy wtedy pierwszy teaser a może nawet trailer do serialu. Istnieje też szansa, że doczekamy się także nowych oficjalnych zdjęć.