Komiksy DC z polskimi motywami na okładce!

    Naprawdę oryginalnym i ciekawym podejściem wykazało się wydawnictwo Egmont, które we współpracy z polskimi artystami przygotowało kolekcję komiksów DC prezentujących na okładkach superbohaterów na tle charakterystycznych dla naszego kraju obiektów.

    Moda na superbohaterów nie przemija. O ile w świecie filmów to Marvel obecnie dominuje, to w świecie komiksów sytuacja nie jest już taka oczywista. DC stara się dotrzeć ze swoimi historiami do coraz szerszego grona odbiorców, a zorganizowana przez wydawnictwo Egmont akcja może w tym bardzo pomóc.

    Przedstawiciele polskiego wydziału Egmontu zaprosili do wspólnego projektu najbardziej cenionych polskich grafików: Jakuba Kijuca, Katarzynę Niemczyk, Adama Kmiołka, Piotra Cieślińskiego, Zbigniewa Kasprzaka, Piotra Kowalskiego, Tomasza Larka, Marka Oleksickiego, Grzegorza Przybysia, Mariannę Strychowską oraz Przemysława Truścińskiego. Celem było stworzenie serii okładek popularnych komiksów, których bohaterowie zostaną zaprezentowani cennych dla polskiej kultury zabytków. Takim oto sposobem Harley Queen i Poison Ivy prezentują się na tle warszawskiej Syrenki, Flash przemierza ulice poznańskiego Starego Miasta, a Wonder Woman walczy w Krakowie. Okładek jest zdecydowanie więcej, wszystkie znajdziecie na stronie wydawcy. Tak także możecie zakupić te wyjątkowe wydania.

    Ceny poszczególnych komiksów kształtują się w przedziale od 34 zł do 43 zł.