Konkurs - do zdobycia "Harda Horda. Antologia opowiadań"

  Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że ósmego marca obchodzimy dzień kobiet. Co zatem powiecie na konkurs, w którym do zdobycia jest egzemplarz książki "Harda Horda. Antologia opowiadań" ufundowany przez wydawnictwo SQN?

  Jeżeli zainteresowała Was nagroda, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście mogli o nią zawalczyć. Tym razem jednak postawimy przed Wami pewne zadanie. Chcemy, abyście w kilku słowach opisali swoją ulubioną postać wywodzącą się z szeroko pojętej fantastyki. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność. Antologią nagrodzimy pracę, którą nasze jury uzna za najciekawszą.

  Swoje propozycje możecie słać na adres: konkursy@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Harda Horda". Na zgłoszenia czekamy do 17 marca. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową w przeciągu siedmiu dni od zakończenia konkursu.

  Kiedy kilkanaście kobiet łączy siły, powstają rzeczy wyjątkowe.

  Dwanaście niesamowitych historii pełnych nostalgii i grozy. Wyrusz w niezwykłą podróż po zdumiewających światach, w których ludzkość próbuje radzić sobie ze skutkami katastrof spowodowanych przez naturę lub własną ignorancję, gdzie czasem pojawiają się chmury będące portalem do innego uniwersum, a w słowach niewinnej piosenki dla dzieci „Jaworowi ludzie” ukrywa się mrożąca krew w żyłach tajemnica.

  Pierwsze wspólne dzieło stowarzyszenia Harda Horda. Grupy dwunastu znakomitych i nagradzanych polskich pisarek. Poznaj ich zjawiskową antologię o przekraczaniu granic.

  Od kobiet dla kobiet. Ale nie tylko. Porywająca lektura dla wszystkich wielbicieli mrocznych klimatów.